Podzim se pomalu blíží a s ním novinky, které si nesmíte nechat ujít. Nike přichází s novými dámskými tréninkové botami Nike Free Connect a volnočasovou kolekcí Nike Tech Fleece – pro dámy i pány. Navíc můžete všechny produkty nakupovat na nike.com nyní už i v českém jazyce.

Prodyšné a flexibilní Nike Free Connect

Dámy budou jistě nadšené z nových tréninkových bot Nike Free Connect, které zaručí prodyšnost, flexibilitu a pevné obepnutí díky asymetrickému popruhu pokrývajícímu jeden kus síťoviny, ze kterých jsou tyto boty vyrobeny. Použitá inovativní podrážka se při každém kroku roztahuje a smršťuje, díky čemuž poskytne flexibilní stabilitu, zatímco zonální trakční vzor zajistí přilnavost pro dynamické tréninkové pohyby. Prostě ideální do fitka.

Tento model si můžete dopřát i v limitovaných edicích. Bílo-růžová varianta Nike Free Connect LTD vzdává hold Alex Morganové, sprinterce ženského národního fotbalového týmu USA, jejíž podpis, číslo a přezdívka tyto designové boty zdobí.

Nesmíte přehlédnout ani Nike Free Connect Amp z edice Gold, která kombinuje zlatý swoosh s černým zpracováním.

Pohodlná a hřejivá kolekce Nike Tech Fleece

Podzim rozhodně nelze přežít bez kolekce Nike Tech Fleece, která sice patří do klasické sportovní módy, ale zahalí vás do extrémního pohodlí a dodá funkční vlastnosti. Poprvé totiž kombinuje dvě technologie: strukturovaný materiál Tech Fleece, který zajišťuje odlehčenou hřejivost, a strukturovanou tkaninu Tech Knit pro prvotřídní střih, který se hýbe s vaším tělem. Ohebná, lehká vrstva plyšové pěny situované mezi měkkým bavlněným úpletem zachytí vzduch a zajistí teplo, izolaci a ventilaci. Pletené rukávy vám přilnou k tělu, poskytnou hřejivý a měkký pocit fixace a žebrovaný design váš pohyb znásobí.

Nakupujte v češtině

Všechny produkty jsou dostupné na nike.com a ve vybraných obchodech. Nyní už mohou všichni nakupovat pohodlně z domova i v českém jazyce.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit