PUMA představuje v globální kampani v čele s basketbalistou Kyle Kuzma svůj nejnovější přírůstek do rodiny Trinomic – model TRC Blaze. Inovativní styl přináší modelu Blaze of Glory designový nádech značky PUMA ve znamení claimu “future meets retro”.

S modelem TRC Blaze, který spojuje minulost s budoucností, PUMA opět oslavuje sílu „tří“ – tlumení, stabilitu a flexibilitu. Vrací se tak s technologií TRINOMIC, styl boty zachovává ponožkovou konstrukci s alternativním pojetím brandingu, nicméně přináší nové prvky, jako jsou vylepšený střih nebo lehká a pohodlná podrážka s dvojitou tlumící vrstvou. Styl je bohatý na “futro” detaily, jako je například kódové označení na zadní části boty odkazující na označování nářadí, a 3D logo na jazyku.

Tváří rodiny TRC Blaze je Kyle Kuzma, ambasador PUMA Hoops a útočník Washington Wizards. Kyle je hluboce uznávaný pro svůj inovativní úhel pohledu, který přináší do svého stylu na hřišti i mimo něj.

„Tyhle boty jsou to jsou ty pravé, budu je nosit všude. jsem nadšený, že brzy uvedeme na trh také verzi TRC Blaze pro basketbalové hřiště, na to se můžete těšit už teď.“

Technologie TRINOMIC je od roku 1990 nejpokročilejší tlumicí technologií značky PUMA. V průběhu let byla použita v rozmanité škále typů obuvi. V roce 2022 se tento šestiúhelníkový systém podobný tvaru včelí plástve vrací, aby poskytl maximální pohodlí nové generaci členů rodiny TRINOMIC.

Model TRC Blaze je dostupný na PUMA.com, v prodejnách PUMA a u vybraných prodejců.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit