Francouzská zpěvačka Zaz, známá svým celosvětovým hitem Je Veux, přidává v Praze koncert.

Zaz už v České republice měla rovnou několik koncertů a rozhodla se vrátit. Proto také 29. a 30. listopadu vystoupí v pražském prostoru Fórum Karlín a rovnou 1. prosince zamíří i do Ostrava Arény (bývalá ČEZ Aréna). Představí svůj zcela nový koncertní program, který zatím mají možnost slyšet jen čeští, francoužští, němečtí a japonští fanoušci.

Určitě ale nebudou chybět skladby z poslední vydané desky Paris. Deska plná přezpívaných písní o perle Francie – Paříži – při jejímž poslechu cítíte tamnější atmosféru, jako byste tam právě byli.

Lístky je možné koupit na sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit