Devin Graham. Nic? Co takhle Devin Supertramp? Stále nic? Pokud alespoň trochu sledujete YouTube, vsadím se s vámi, že jste již minimálně jedno video tohoto slavného filmaře viděli!

Devin Graham je americký tvůrce krátkých adrenalinových a dokumentárních filmů (průměrná délka jeho videí je zhruba 3 minuty), které publikuje na YouTube. Tam vystupuje hlavně pod svojí přezdívkou devinsupertramp. Na tomto kanále má k dnešnímu dni již přes 2,7 miliónů odběratelů, ale co je působivější – přes 490 miliónů zhlédnutí, a to hlavně díky jeho virálním videím.
K jeho nejznámějším videím patří ta, kde přenáší děj z počítačových her do reálného světa, jedná se tak například o Assassin’s Creed nebo Watch Dogs, ve kterých do hlavních rolí obsadil parkouristy a freerunnery. Dále stojí za zmínku povedená předělávka střílečky Far Cry 3, která je točena z pohledu první osoby a vyjma konce jen na jeden záběr!
Mimo tohoto žánru Devin Graham se svým týmem hodně cestuje po světě a natáčí dokumentární filmy. A nejen to! Jakmile se naskytne příležitost k nějaké šílené adrenalinové aktivitě, Devin a jeho přátelé jdou do toho a vždy vznikne působivé video, nad kterým nepřestanete žasnout s otevřenými ústy.
Z těchto typu videí je zapotřebí vypíchnout ta nejvirálnější, a to dechberoucí záběry z prostředí Grand Canyonu, kde se ti nejodvážnější zhoupli na největší houpačce na světě – World’s Most Insane Rope Swing EverWorld’s Largest Rope Swing !

My vám nyní na závěr přinášíme video DevinSupertramp – Best of 2014, které vydal teprve včera a kde ve 3 minutách videoústřižků shrnuje jeho úspěšný rok 2014.

BONUS: Biggest FAILS

Krátce po uvedení prvního videa přidal Devin Graham i sestřih největších “failů” z natáčení oněch videí – pády, karambóly a jiné nepovedené záběry, při kterých vás jistě zamrazí a možná i zabolí nějaká ta část vašeho těla!

Líbilo se Vám toto video a článek? Dejte nám Like a nezapoměňte se podělit o Vaše názory na naší facebookové stránce !

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit