Devin Graham. Nic? Co takhle Devin Supertramp? Stále nic? Pokud alespoň trochu sledujete YouTube, vsadím se s vámi, že jste již minimálně jedno video tohoto slavného filmaře viděli!

Devin Graham je americký tvůrce krátkých adrenalinových a dokumentárních filmů (průměrná délka jeho videí je zhruba 3 minuty), které publikuje na YouTube. Tam vystupuje hlavně pod svojí přezdívkou devinsupertramp. Na tomto kanále má k dnešnímu dni již přes 2,7 miliónů odběratelů, ale co je působivější – přes 490 miliónů zhlédnutí, a to hlavně díky jeho virálním videím.
K jeho nejznámějším videím patří ta, kde přenáší děj z počítačových her do reálného světa, jedná se tak například o Assassin’s Creed nebo Watch Dogs, ve kterých do hlavních rolí obsadil parkouristy a freerunnery. Dále stojí za zmínku povedená předělávka střílečky Far Cry 3, která je točena z pohledu první osoby a vyjma konce jen na jeden záběr!
Mimo tohoto žánru Devin Graham se svým týmem hodně cestuje po světě a natáčí dokumentární filmy. A nejen to! Jakmile se naskytne příležitost k nějaké šílené adrenalinové aktivitě, Devin a jeho přátelé jdou do toho a vždy vznikne působivé video, nad kterým nepřestanete žasnout s otevřenými ústy.
Z těchto typu videí je zapotřebí vypíchnout ta nejvirálnější, a to dechberoucí záběry z prostředí Grand Canyonu, kde se ti nejodvážnější zhoupli na největší houpačce na světě – World’s Most Insane Rope Swing EverWorld’s Largest Rope Swing !

My vám nyní na závěr přinášíme video DevinSupertramp – Best of 2014, které vydal teprve včera a kde ve 3 minutách videoústřižků shrnuje jeho úspěšný rok 2014.

BONUS: Biggest FAILS

Krátce po uvedení prvního videa přidal Devin Graham i sestřih největších “failů” z natáčení oněch videí – pády, karambóly a jiné nepovedené záběry, při kterých vás jistě zamrazí a možná i zabolí nějaká ta část vašeho těla!

Líbilo se Vám toto video a článek? Dejte nám Like a nezapoměňte se podělit o Vaše názory na naší facebookové stránce !

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?