#1 MR.KRISS a jeho nekonečná fantazie

Dnes vám v novém seriálu povíme něco o multitalentovaném Kristiánovi Mensovi, na Instagramu známým pod jménem @mr.kriss, kterého určitě stojí za to sledovat!

Moments of 2014.

Video zveřejněné uživatelem @mr.kriss,

Kristiánovi je 17 let, pochází z Česka a nyní studuje v Americe, kde čerpá spoustu inspirace a nápadů. Na svém profilu baví nejen tancem, kterému se věnuje, ale především kreativními malbami, kresbami, obrázky a jinými výtvory. Všímá si (ne)významu anglických slov a svoji fantazii dává do spojitosti s reálným světem.

Dále jste si ho mimojiné mohli všimnout v reklamě na FIFU 15, skládá hudbu… no více talentu mu snad příroda nadělit nemohla. Nedalo nám to a o jeho tvorbu se s vámi musíme podělit!

IMG_1481 Processed with VSCOcam with hb1 preset Processed with VSCOcam with hb1 preset IMG_4396 IMG_2064 IMG_5295 IMG_4843 IMG_1610 - Copy IMG_2672 IMG_4762 IMG_5374 IMG_5400IMG_5061 IMG_4756 IMG_5014Co říkáte na nový seriál a Kristiánovu tvorbu? Líbí se Vám? Podělte se s námi o Vaše názory v komentářích!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit