Rapper a youtube star Lil Peep zemřel dnes v noci ve věku 21 let, podle všeho šlo o sebevraždu/předávkování. O jeho smrti informoval jeho manažer Chase Oretega, který na Twitter napsal: “I’ve been expecting this call for a year, motherfucker.”

Lil Peep, vycházející hvězda, vydal v srpnu tohoto roku album Come Over When You’re Sober (Part One). Album zahrnovalo tracky jako Awful Things, Benz Truck a The Brightside. Peep byl momentálně na tour a poslední koncert se měl konat 16. 11. v Californii, ten se ale již nikdy neuskuteční…

K jeho smrti se hned vyjádřilo několik umělců, jako jsou Marshmello, Rat Boy a další. Marshmello tweetnul: “I cant even believe this. We were just talking last week about working on a song together and now you’re gone. You will be missed, R.I.P. ‪@Lilpeep‬.”

Cry baby, rest in peace.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE