Rapper a youtube star Lil Peep zemřel dnes v noci ve věku 21 let, podle všeho šlo o sebevraždu/předávkování. O jeho smrti informoval jeho manažer Chase Oretega, který na Twitter napsal: “I’ve been expecting this call for a year, motherfucker.”

Lil Peep, vycházející hvězda, vydal v srpnu tohoto roku album Come Over When You’re Sober (Part One). Album zahrnovalo tracky jako Awful Things, Benz Truck a The Brightside. Peep byl momentálně na tour a poslední koncert se měl konat 16. 11. v Californii, ten se ale již nikdy neuskuteční…

K jeho smrti se hned vyjádřilo několik umělců, jako jsou Marshmello, Rat Boy a další. Marshmello tweetnul: “I cant even believe this. We were just talking last week about working on a song together and now you’re gone. You will be missed, R.I.P. ‪@Lilpeep‬.”

Cry baby, rest in peace.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit