Klubová série Code: TECHNIK přinese v únoru do bílé zimy trochu té temnější atmosféry. Do Prahy totiž přijede Lewis Fautzi (Polegroup_Figure_Soma), portugalský elektronický DJ a live performer, který měl tu čest hrát na tanečních parketech klubů jako Tresor, Gare Porto, Lux Frágil či Berghain a na dalších významných místech.

Pokud by se zvuk Lewise Fautziho zhmotnil, pravděpodobně by vypadal jako nějaký “záblesk kosmického světla odraženého na dokonale naleštěném povrchu, který někdy zahrnuje půvabné křivky a jindy zas končí okrajem”.

Tento “světelný záblesk” vás oslní 24. února v pražském klubu Futurum Music Bar. Organizátoři z CODE slibují speciální vizuální show podpořenou kvalitním soundsystemem. Celý line-up bude “dekódován” v průběhu následujících týdnů, sledujte proto facebookovou událost.

Vstupenky můžete již nyní zakoupit v předprodeji na GoOut za 300 Kč. K dostání budou i na místě, a to za 400 Kč.

zdroj: facebook.com

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit