Koupili jste si pozemek s rozpadající se nemovitostí? Nebo jste jen zdědili pozemek, na němž nemovitost stojí už dlouhá léta? V takovém případě zvažujete, jestli se máte pustit do demoličních a bouracích prací, aby vznikl prostor pro zbrusu novou novostavbu, nebo se ptáte, jestli máte starou nemovitost raději zdemolovat. Odpověď je však prostá – novostavba má plno výhod, a tak se rozhodnete pro první z možností čili pro demolici.

Sice se většina majitelů starých nemovitostí rozhodla pro rekonstrukci, ale pravdou je, že drtivá většina tohoto kroku bohužel litovala. Peníze za rekonstrukci byly doslova vyhozené z okna, jelikož k tomuto kroku svolili unáhleně a až posléze zjistili, že dům má špatné rozvody elektřiny, špatné rozvody plynu a že má nemovitost opravdu nekvalitní základy.

Už zmiňované věci by měly člověka přesvědčit, aby se rekonstrukci vyhnul obloukem. Kromě toho však přesvědčí i výhody, které s sebou nese taková nová krásná novostavba.

Výhody novostavby

Novostavby mají opravdu celou řadu výhod. První výhodou je například to, že máte více možností v návrhu architektonických a také technických řešení domu. Další výhodou je rozhodně to, že bývá svobodnější rozmístění místností. Tudíž je zde velká pravděpodobnost, že dojde k maximálnímu přizpůsobení potřebám obyvatel domu.

Další výhodou novostaveb je i jednoduše stanovitelné náklady na stavbu. Zatímco při rekonstrukci se většinou nevejdete do budgetu, při novostavbě tomu může být jinak.

Je však třeba zbourat starou nemovitost

Abyste mohli na pozemku postavit zbrusu novou novostavbu, musíte nejdříve zbourat starou nemovitost. S tím vám pomůže firma Stavby – demolice a bourání s.r.o., která se zaměřuje na demoliční práce v celé republice, ve všech krajích České republiky. Obraťte se tedy na firmu ve chvíli, kdy se pro demolici rozhodnete.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit