Potřebujete někam uskladnit své věci, rádi byste si otevřeli kavárnu nebo potřebujete zázemí pro svou firmu a přemýšlíte nad nějaký stylovým, ale zároveň jednoduchým architektonickým řešením? Pak jsou jasným řešením obytné kontejnery.

Modulární kontejnery si v posledních letech získali zvláštní pozornost. Není se čemu divit. Jde totiž o stylové i jednoduché architektonické řešení s mnoha různými využitími. Obytné kontejnery lze využít jako jednoduché a dostupné zázemí vaší firmy, kanceláře nebo třeba restaurace.

Obytné kontejnery skýtají oproti běžným budovám několik výhod. Již jsme zmínili, že jde o originální a stylové řešení, zároveň je s nimi spojena ale i mnohem rychlejší stavba, kterou lze připravit během jednoho nebo několika málo dní podle typu využití. Nemusíte se bát ani o to, že byste byli omezeni pouze limitovanou nabídkou kontejnerů, firma IMECON Containers vám připraví kontejner, nebo i celou kontejnerovou sestavu dle individuálních požadavků a představ. Obytné kontejnery nemusí být pouze komerčním řešením, ale lze z nich vybudovat soukromou chatu nebo rovnou celé trvalé bydliště.

Kontejnery však nemusí sloužit pouze ke klasickým bytovým účelům, ale mohou zastupovat třeba hygienická zařízení. I sanitární kontejnery se v posledních letech těší velké oblibě. Zejména pro kempy či různé festivaly se hodí díky své jednoduchosti a praktičnosti oproti jiným formám toalet a sprch.

Další výhodou kontejnerů je jednoduchá manipulace. V případě potřeby kontejnery lze montovat, demontovat i přemisťovat z místa na místo, díky čemuž je lze používat třeba jen dočasně na pronajatých pozemcích. Firma IMECON vám se vším pomůže, poradí, navrhne a smontuje kontejner podle vašich představ.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit