1. Líčení krásnou pleť nedělá

Příliš hutná vrstva líčidel pleť zbytečně zatěžuje. Zvlášť v létě vyměňte make-up za lehký tónovací krém a namísto pudru použij speciální savé papírky, které odstraní přebytečný maz a vaše pleť zůstane matná a přirozená.

  1. Nepodceňuj sílu koncentrované péče

V létě dostává pleť zabrat nejen slunečním zářením, ale také vysokou teplotou, která aktivizuje působení potních a mazových žláz. Z pleti se rychle odpařuje voda a díky vyšší produkci mazu mají póry tendenci se zároveň zanášet. Mysli na již zmíněné čištění, které připraví pleť na příjem výživných látek v masce, která pleť vrátí zpět do rovnováhy. Účinky masky můžete znásobit revolučním přístrojem  FOREO UFO mini, který v sobě spojuje pět technologií pro skutečně luxusní domácí péči o pleť. Zahřívací termoterapie pomáhá uvolnit ucpané póry a současně s jemnou masáží pomocí T-Sonic pulzace umožňuje pleti důkladněji vstřebávat aktivní látky obsažené v masce. Ošetření pomocí červeného LED světla odstraňuje známky stárnutí a podporuje produkci kolagenu, zelené světlo rozjasňuje unavenou pleť a vyrovnává její tón a modré světlo likviduje bakterie způsobující akné a podporuje správnou cirkulaci krve. UFO mini tak vkládá profesionální ošetření pleti jako z kosmetického salónu přímo do vašich rukou.

  1. Pro sladké sny…

… a zdravou pleť nezapomínej pravidelně měnit povlak na polštáři. Ložní prádlo, a zvlášť polštář, je obecně líhní bakterií. V ideálním případě byste podle dermatologů měly měnit povlak na polštář každé tři dny.

Zapomeň na retušovací mobilní aplikace a filtry. Tvoje pleť je letos nebude potřebovat. Připoj se ke #CleanSkinChallenge a užij si léto naplno!

FOREO LUNA mini 2

FOREO LUNA mini 2 je sonický hypoalergenní kartáč, vyrobený z neporézního lékařského silikonu, a je tak až 35krát hygieničtější než klasické nylonové kartáčky na čištění pleti. Hladký povrch je odolný vůči bakteriím a snadno se čistí. LUNA mini kombinuje revoluční technologii T‑Sonic se speciálním designem štětin pro hluboké čištění. Zařízení odstraňuje až 99,5 % nečistot a zbytky make-upu. Současně odstraňuje mrtvé buňky, zmenšuje póry a podporuje vstřebávání krémů a sér. Vibrační masáž má také vyhlazovací efekt a po ošetření je vaše pokožka hedvábně hladká a rozjasněná. Doporučená cena: 3 499 Kč.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit