V termínu 12. – 14. 7. se v bikeparku v Jablonci nad Nisou odehraje 6. ročník legendárního závodu JBC 4x Revelations. Návštěvníky, stejně jako v předchozích letech, čeká nezapomenutelná show plná adrenalinu. Hlavního závodu se opět zúčastní největší špičky bikové fourcrossové scény, které si to rozdají „loket na loket“ na nejtěžší trati světa. Chybět mezi nimi nebude ani pětinásobný vítěz Tomáš Slavík. Povede se mu zvítězit pošesté v řadě?

Kromě samotné hlavní disciplíny bude k vidění také souboj mladých bikerů v rámci dětského vloženého závodu Revelations KIDS Event, který se pojede po páteční kvalifikaci hlavního závodu. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích: do 13 let a 13 – 16 let. Parádní podívanou slibuje také Revelations BIG AIR contest. Špičkoví freestyle rideři předvedou přímo nad hlavami diváků ty nejšílenější triky. A nebudou jediní, na programu je totiž mimo jiné také letecká exhibice. Třešinkou na dortu pak samozřejmě bude hlavní závod JBC 4X Revelations, kde se rozhodne, zda Tomáš Slavík dokáže znovu obhájit prvenství.

Na své si tradičně přijdou i ti, kteří za žádných okolností nepřestávají lovit nové party zážitky. Páteční i sobotní noc se totiž ponese na vlnách pořádně nadupaných mejdanů. Páteční večer bude patřit warm-up party. Milovníky kytar potěší matador české hudební scény Vypsaná FiXa a tradičně i biková kapelka Status Praesents. V pozdějších hodinách mixáky roztočí DJ Akvamen z partičky Jägermeister DJs i DJs MANENE a Cyper. Sobotní večer bude patřit oficiální afterparty, kde se se tradičně představí parta Masters of Dirt v čele s Ill.Skillz. Pořádně to rozjedou i DJs Georg Fechter, Hrusha a IIIya.

Pokud chcete být svědky 6. ročníku JBC 4 x Revelations a na vlastní oči vidět světovou fourcrossovou špičku, dorazte v termínu 12.7. – 14.7. do areálu v Dobré Vodě u Jablonce nad Nisou. Akce vyvrcholí v sobotu 14.7.,kdy se pojede finálový závod.

Vstup je zdarma. Další informace naleznete na http://jbc4xrevelations.com.

Podrobný program najdete na další stránce

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit