Kdy jindy než v létě chceme být opravdu výjimečné a neodolatelně krásné? Zúčastni se velké letní výzvy FOREO #CleanSkinChallenge a získej čistou a zářivou pleť jako dětskou prdelku. Tuhle šikovnou vychytávku můžeš u nás na webu vyhrát i ty!

FOREO LUNA mini 2 je sonický hypoalergenní kartáč, vyrobený z neporézního lékařského silikon. Je až 35x hygieničtější, než klasické nylonové kartáčky na čištění pleti. Hladký povrch je odolný vůči bakteriím a snadno se čistí. LUNA mini kombinuje revoluční technologii T‑Sonic se speciálním designem štětin pro hluboké čištění. Zařízení odstraňuje až 99,5 % nečistot a zbytky make-upu. Současně odstraňuje mrtvé buňky, zmenšuje póry a podporuje vstřebávání krémů a sér. Vibrační masáž má také vyhlazovací efekt a po ošetření je vaše pokožka hedvábně hladká a rozjasněná.

Jak vyhrát?

Do soutěže se můžeš zapojit na naší facebookové stránce. Podmínkou soutěže je sledování účtu FOREO a CZECHMAG. Pak už je postup velmi easy. V komentářích stačí označit přítele, který s tebou sdílí vášeň pro krásu – popřípadě napiš i barvu sonického kartáče, kterou bys chtěl/a vyhrát.

Dva soutěžící vyhrají jeden LUNA mini 2. Soutěž trvá jen do 19. srpna, tak si pospěš.

Více informací najdeš na zde a na www.foreo.com.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit