Kdy jindy než v létě chceme být opravdu výjimečné a neodolatelně krásné? Zúčastni se velké letní výzvy FOREO #CleanSkinChallenge a získej čistou a zářivou pleť jako dětskou prdelku. Tuhle šikovnou vychytávku můžeš u nás na webu vyhrát i ty!

FOREO LUNA mini 2 je sonický hypoalergenní kartáč, vyrobený z neporézního lékařského silikon. Je až 35x hygieničtější, než klasické nylonové kartáčky na čištění pleti. Hladký povrch je odolný vůči bakteriím a snadno se čistí. LUNA mini kombinuje revoluční technologii T‑Sonic se speciálním designem štětin pro hluboké čištění. Zařízení odstraňuje až 99,5 % nečistot a zbytky make-upu. Současně odstraňuje mrtvé buňky, zmenšuje póry a podporuje vstřebávání krémů a sér. Vibrační masáž má také vyhlazovací efekt a po ošetření je vaše pokožka hedvábně hladká a rozjasněná.

Jak vyhrát?

Do soutěže se můžeš zapojit na naší facebookové stránce. Podmínkou soutěže je sledování účtu FOREO a CZECHMAG. Pak už je postup velmi easy. V komentářích stačí označit přítele, který s tebou sdílí vášeň pro krásu – popřípadě napiš i barvu sonického kartáče, kterou bys chtěl/a vyhrát.

Dva soutěžící vyhrají jeden LUNA mini 2. Soutěž trvá jen do 19. srpna, tak si pospěš.

Více informací najdeš na zde a na www.foreo.com.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?