Královehradecký Festivalpark od 27. do 28. července přivítá na AIR Festivalu skvělé hudební hosty jako rebelské duo Krewella, DJ a producenta Carnage, duo Pegboard Nerds nebo Brohug. Zažij nejlepší taneční zážitky i ty a s trochou štěstí můžeš díky nám vyhrát lístek na festival pro sebe a jednoho parťáka.

Hlavní novinkou letos bude bezhotovostní systém. Vstupenka bude návštěvníkům opět vyměněná za látkovou pásku, ale nově na ní bude umístěn i čip, který bude po celou dobu festivalu sloužit jako peněženka. Čip bude navíc fungovat i jako “klíč” od areálu a kempu.

Jak vyhrát?

Do soutěže se můžeš zapojit na našem instagramovém profilu. V komentářích označ kamaráda, se kterým máš stejný hudební vkus a chtěl bys jet na festival s ním. Jeden soutěžící vyhraje 2 lístky na celý festival.

Podmínkou je i dát “Follow” našemu a festivalovému Instagramu. Právě tam se také dozvíte všechny novinky a nic vám neuteče.

Soutěž trvá jen do 25. července (18:00 SELČ), tak si pospěš! Výherce vyhlásíme ještě stejný den ve 20:00.

Více informací najdeš v tomto článku. Pokud nevyhraješ, nezoufej! Vstupenky ještě zakoupíš na www.airfestival.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit