Královehradecký Festivalpark od 27. do 28. července přivítá na AIR Festivalu skvělé hudební hosty jako rebelské duo Krewella, DJ a producenta Carnage, duo Pegboard Nerds nebo Brohug. Zažij nejlepší taneční zážitky i ty a s trochou štěstí můžeš díky nám vyhrát lístek na festival pro sebe a jednoho parťáka.

Hlavní novinkou letos bude bezhotovostní systém. Vstupenka bude návštěvníkům opět vyměněná za látkovou pásku, ale nově na ní bude umístěn i čip, který bude po celou dobu festivalu sloužit jako peněženka. Čip bude navíc fungovat i jako “klíč” od areálu a kempu.

Jak vyhrát?

Do soutěže se můžeš zapojit na našem instagramovém profilu. V komentářích označ kamaráda, se kterým máš stejný hudební vkus a chtěl bys jet na festival s ním. Jeden soutěžící vyhraje 2 lístky na celý festival.

Podmínkou je i dát “Follow” našemu a festivalovému Instagramu. Právě tam se také dozvíte všechny novinky a nic vám neuteče.

Soutěž trvá jen do 25. července (18:00 SELČ), tak si pospěš! Výherce vyhlásíme ještě stejný den ve 20:00.

Více informací najdeš v tomto článku. Pokud nevyhraješ, nezoufej! Vstupenky ještě zakoupíš na www.airfestival.cz.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE