Malebný přírodní areál Myslivna na okraji severočeského městečka Vroutek již příští týden opět ožije dalším ročníkem oblíbeného festivalu Rock for Churchill. Ten se letos uskuteční 24. a 25. 8. a ty na něj můžeš vyhrát lupeny!

Festival nabídne již tradičně pohodovou atmosféru bez tlačenic i pořádnou porci té nejlepší muziky napříč hudebními žánry. Jestli u toho nechceš chybět, zapoj se do soutěže s portálem Objevte Více Muziky, který nabízí vstupenky na top hudební akce za bezkonkurenčně nejnižší ceny. Dva výherci si odnesou po jednom lístku na celý festival.

Soutěžní otázka:

Za kolik korun se na portálu Objevte Více Muziky aktuálně prodávají lístky na Rock for Churchill?

1. 699 Kč
2. 499 Kč

Jak vyhrát?

Do soutěže se můžeš zapojit na našem Instagramu. Podmínkou soutěže je sledování účtu CZECHMAG a Objevte více. Pak už je postup velmi easy a stačí už jen správně odpovědět na soutěžní otázku a v komentářích @označit osobu, se kterou bys na RFCH vyrazil/a!

Dva výherci si odnesou po jednom lístku na celý festival. Soutěž trvá jen do 22. srpna (16.00), tak si pospěš. Výherce vyhlásíme 22. srpna v 17.00.

Více informací najdeš na www.objevtevicemuziky.cz a zde.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit