K pubertě sice patří pleť plná pupínků a mazu, ale co když vás trápí i dávno v dospělosti? Ač to nemusí být na první pohled zřejmé, na vině je v mnoha případech kosmetika, která by paradoxně měla pomáhat. Jenomže výrobci se ve snaze za co nejvyššími zisky a nejnižšími náklady často uchylují k malému podvodu na zákazníky.

Když vás trápí problém s pokožkou, snadno můžete uvěřit reklamám a pořídit si produkt, který slibuje zázračné zlepšení. Jenomže výrobci s námi hrají neférovou hru. Ve snaze co nejvíce ušetřit do výrobku sice přidají prospěšné látky, ale v tak malém množství, že je jejich účinek téměř neznatelný. Obsah různých pomocníků a plnidel bývá naopak vysoký, neboť jsou levné a produkt s nimi dobře vypadá.

Zapomeňte na klasickou drogerii

Častou příčinou problémů s pletí je hormonální nerovnováha či látky, se kterými se pokožka setkává. Obvykle tak stačí odstranit příčinu a tělo se samo uzdraví. Toto ovšem výrobci kosmetiky neradi slyší, protože by pak ztratili podstatnou část prodejů.

Řešením je zapomenout na klasickou drogerii a vrátit se zpět k přírodě. U lidí, kteří namísto produktů chemického průmyslu přejdou na přírodní kosmetiku, postupně dojde k očistě a jejich tělo se může vrátit do rovnováhy. Pokud navíc kosmetika obsahuje výtažky z rostlin plné vitamínů, dodají pokožce potřebnou výživu.

Je pravdou, že pakliže vás trápí zdravotní problém, včetně problémů s pokožkou, měly by vaše první kroky vést k lékaři. Léčba ale ne vždy zabere a přírodní kosmetika může přinést úlevu a krásu i tam, kde by ji člověk nečekal.

Vyzkoušejte přírodní kosmetiku FLOW, která kombinuje tradiční postupy bez zbytečné chemie společně s rostlinami z finské panenské přírody plné vitamínů. FLOW kosmetika může pomoci zlepšit celou škálu stavů a udělat vás krásnější.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit