K pubertě sice patří pleť plná pupínků a mazu, ale co když vás trápí i dávno v dospělosti? Ač to nemusí být na první pohled zřejmé, na vině je v mnoha případech kosmetika, která by paradoxně měla pomáhat. Jenomže výrobci se ve snaze za co nejvyššími zisky a nejnižšími náklady často uchylují k malému podvodu na zákazníky.

Když vás trápí problém s pokožkou, snadno můžete uvěřit reklamám a pořídit si produkt, který slibuje zázračné zlepšení. Jenomže výrobci s námi hrají neférovou hru. Ve snaze co nejvíce ušetřit do výrobku sice přidají prospěšné látky, ale v tak malém množství, že je jejich účinek téměř neznatelný. Obsah různých pomocníků a plnidel bývá naopak vysoký, neboť jsou levné a produkt s nimi dobře vypadá.

Zapomeňte na klasickou drogerii

Častou příčinou problémů s pletí je hormonální nerovnováha či látky, se kterými se pokožka setkává. Obvykle tak stačí odstranit příčinu a tělo se samo uzdraví. Toto ovšem výrobci kosmetiky neradi slyší, protože by pak ztratili podstatnou část prodejů.

Řešením je zapomenout na klasickou drogerii a vrátit se zpět k přírodě. U lidí, kteří namísto produktů chemického průmyslu přejdou na přírodní kosmetiku, postupně dojde k očistě a jejich tělo se může vrátit do rovnováhy. Pokud navíc kosmetika obsahuje výtažky z rostlin plné vitamínů, dodají pokožce potřebnou výživu.

Je pravdou, že pakliže vás trápí zdravotní problém, včetně problémů s pokožkou, měly by vaše první kroky vést k lékaři. Léčba ale ne vždy zabere a přírodní kosmetika může přinést úlevu a krásu i tam, kde by ji člověk nečekal.

Vyzkoušejte přírodní kosmetiku FLOW, která kombinuje tradiční postupy bez zbytečné chemie společně s rostlinami z finské panenské přírody plné vitamínů. FLOW kosmetika může pomoci zlepšit celou škálu stavů a udělat vás krásnější.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE