Google patří k nejmocnějším firmám světa, a to nejenom z důvodu finančního bohatství a hodnoty, ale také má přístup k mnoha někdy i citlivým informacím. Jak a kde tedy společnost Google skladuje a uchovává informace, které slouží k jeho provozuschopnosti?

Ve videu je ukázán způsob uchovávání informací včetně zabezpečení. O to se stará skupina zaměstnanců chránící a zabezpečující informace před hackerským útokem, ale také řada bezpečnostních systémů zabraňující neoprávněnému vniknutí.

Celá budova také spotřebovává veliké množství elektrické energie, a to především na chlazení serverů. To je na rozdíl od jiných chladících systémů zajištěno studenou vodou.

Budova by se dala rozhodně označit za jednu z nejdůležitějších moderního světa. A většina z nás by se bez ní nejspíše ani neobešla.

VÍCE SE DOZVÍTE VE VIDEU!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?