Google patří k nejmocnějším firmám světa, a to nejenom z důvodu finančního bohatství a hodnoty, ale také má přístup k mnoha někdy i citlivým informacím. Jak a kde tedy společnost Google skladuje a uchovává informace, které slouží k jeho provozuschopnosti?

Ve videu je ukázán způsob uchovávání informací včetně zabezpečení. O to se stará skupina zaměstnanců chránící a zabezpečující informace před hackerským útokem, ale také řada bezpečnostních systémů zabraňující neoprávněnému vniknutí.

Celá budova také spotřebovává veliké množství elektrické energie, a to především na chlazení serverů. To je na rozdíl od jiných chladících systémů zajištěno studenou vodou.

Budova by se dala rozhodně označit za jednu z nejdůležitějších moderního světa. A většina z nás by se bez ní nejspíše ani neobešla.

VÍCE SE DOZVÍTE VE VIDEU!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit