Je sice jasné, že v době digitálních vymožeností je tisk a papír odsouván na druhou kolej. Přesto se ale bez něj a tiskárny či kopírky neobejdou studenti, novináři, grafici, úředníci a mnozí další. Papír je prostě papír. Proto je potřeba vyhledávat ty nejlepší a nejkvalitnější služby na našem trhu a vědět, kam sáhnout pro dobrý a vyhovující tisk.

Jednou z nich je například ostravská společnost SHARP CENTRUM OSTRAVA s.r.o., zabývající se poradenskou, obchodní a servisní činností se speciálním zaměřením na kopírovací přístroje a tiskárny SHARP. Kancelářská technika, kterou tato česká společnost nabízí je zákazníky prověřená a spolehlivá. Společnost SHARP, působící na trhu již od roku 1995, se může chlubit komplexními službami a špičkovou péčí o své klienty – stejně tak jako spolehlivou servisní péčí o své přístroje.

Čtyřmi hlavními pilíři, na které se společnost se sídlem v Ostravě zaměřuje jsou prodej, servis, pronájem a softwarové řešení pro firmy. Jako cíle si pak klade perfektní péči o zákazníka či o své přístroje.

Bohatá katalogová nabídka

Na přehledných stránkách společnosti naleznete bohatou nabídku – nejvíce zastoupeny jsou však tiskárny s kopírkou. Ty jsou také nejžádanější. V nabídce naleznete desítky modelů různých schopností a možností. Jsou to tiskárny černobílé, barevné od těch základních až po ty nejprofesionálnější.

Pro různorodou a pestrou škálu svých klientů společnost SHARP nabízí také pronájem kopírek. Výhodný pronájem kancelářské techniky je určen jak pro malé kanceláře či podniky, tak pro úřady, školy tak i velké instituce, které se rády spoléhají na prověřené a kvalitní služby.  Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy za velmi příznivé tarifní ceny Vám zajistí velkou finanční úsporu oproti pořízení nové techniky. Součástí pronájmu je také pravidelná údržba zařízení.

Společnost SHARP CENTRUM OSTRAVA s.r.o. tak nabízí kvalitní technický i zákaznický servis za uživatelsky přívětivé ceny. Spoustě firmám či podnikům tak otevírá dveře ke kvalitní a dostupné kancelářské technice, o kterou bude vždy dobře postaráno.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit