Je všeobecně známo, že naši planetu dlouhodobě sužuje nejeden ekologický problém. Lidstvo se proto dlouhodobě snaží najít odpověď na otázku dodržení kvality s ohledem na ekologii. Někteří producenti různých výrobků se již k takovým postupům blíží a aplikují je. Jedním z takových je i firma Incot, která hledí na ekologii při vstřikování plastů a výrobě plastových polotovarů.

Firma Incot je na trhu již od roku 2002 a zaměřuje se především na vstřikování plastů, avšak v jejím portfoliu nechybí ani lisovna plastů. Kromě individuálního jednání a jedinečného procesu, jehož výsledkem je pokaždé vysoce kvalitní produkt se však zaměřuje i na dodržování ekologických postupů. Tam, kde je to možné, využívá k výrobě plastové drtě a regranuláty, vyrobené z plastových odpadů, čímž se snaží co nejvíce pomoci naší planetě.

Postup s ohledem na jednoduchost i preciznost

Další službou, kterou společnost s ohledem na ekologii nabízí, je výroba plastových polotovarů a výlisků. Pomůže vám s návrhem výrobku dle vašich představ, zkonstruuje ho ve 2D i 3D programech a zhotoví 3D model formou 3D tisku, na kterém můžete vyzkoušet funkčnost, velikost i další parametry. Pro mnohé je velkou výhodou i možnost malosériové výroby.

Samotná výroba produktu pak probíhá na vlastních obráběcích strojích a ke zhotovení se nabízí vstřikování plastových dílů ze všech běžných termoplastů. Po zhotovení si odzkoušíte formu, pokud budete chtít, můžete si nechat potisknout výrobek sítotiskem nebo tampoprintem a dostanete zkompletované a zabalené výlisky.

Veškeré zakázky probíhají ve třech jednoduchých krocích. Nejprve je na řadě získání dat a důkladné prodiskutování Vaší potřeby i celé problematiky. Incot následně zanalyzuje a vyhodnotí data, ze kterých poskládá nejlepší návrh. Nakonec zbývá už jen výroba produktů a následná dodávka až k vám!

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit