Blíží se nám první jarní den a s ním je třeba pořídit si novou jarní obuv. Společnost Baťa představila novinky a trendy v obuvi na nadcházející sezónu jaro/léto 2017, a to jak v dámské, pánské, tak i dětské kolekci. Aktuálně vám přinášíme tipy na ty nejlepší pánské kousky!

Zatímco dámská kolekce je zaměřena kromě tradiční oslavy ženskosti i na eleganci a sebevědomí, ani pánové nepřijdou zkrátka. V jarní pánské kolekci se mísí elegance, precizní business styl, ale i nedbalý šarm. Životní styl lidí se mění a tentokrát se zdá, že je to změna k lepšímu. Styl, který se dere do popředí, uctívá přírodu. Zároveň ale přijímá dary, které nabízí město. Zdá se, že hledání rovnováhy mezi městem a přírodou je životním stylem dnešní doby. Jednotlivé kousky jsou k prodeji v obchodním domě Baťa na Václavském náměstí i v ostatních prodejnách.

WEINBRENNER

Stejně jako u dámské kolekce, i tady platí hlavní myšlenka – komfort, nadčasovost a spojení s přírodou, ale i moderní městský outdoorový styl převážně v tlumených zemitých barvách. Precizní zpracování se přizpůsobuje tempu velkoměst. Střih zaručuje dokonalé pohodlí i moderní look. Velká část kolekce je navíc vyráběna v České republice a prochází rukama lidí, kteří dokonale ovládli své řemeslo. Každý jeden pár obuvi Weinbrenner je vytvářen s ohledem na potřeby moderního člověka. Vypadá skvěle na lesní cestě zapadané listím i na vydlážděné ulici. Pánskou kolekci letos oživují trendovější a výraznější prvky, které jí dodávají šmrnc. Vybere si jak konzervativní zákazník, tak ten, který se nebojí vyzkoušet něco nového a zajímavého.

URBAN EXTRAVAGANCE

Obsahuje modely, které se jak střihem, tak barevností hodí na každou událost. Jejich jednoduchost, kvalitní zpracování, cena i barevnost jsou cestou ke kvalitnímu šatníku. Klasické střihy doplňují zajímavé detaily, kvalitní a módní materiály a barvy, které se hodí jak pro formální události, tak i pro volný čas. Pokud Vás už nebaví šeď v ulicích a kancelářích, je na čase vystoupit z řady. V botách z kolekce Urban Extravagance zaručeně upoutáte pozornost.

EMBOSSED STYLE

Kolekce je určena pro muže, kteří mají rádi ležérní, a přitom dokonalý styl. Střihy v této kolekci jsou naprosto jednoduché a čisté, vynikají použitím zajímavého materiálu či detailu. Každá maličkost hraje roli.

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit