Blíží se nám první jarní den a s ním je třeba pořídit si novou jarní obuv. Společnost Baťa představila novinky a trendy v obuvi na nadcházející sezónu jaro/léto 2017, a to jak v dámské, pánské, tak i dětské kolekci. Aktuálně vám přinášíme tipy na ty nejlepší pánské kousky!

Zatímco dámská kolekce je zaměřena kromě tradiční oslavy ženskosti i na eleganci a sebevědomí, ani pánové nepřijdou zkrátka. V jarní pánské kolekci se mísí elegance, precizní business styl, ale i nedbalý šarm. Životní styl lidí se mění a tentokrát se zdá, že je to změna k lepšímu. Styl, který se dere do popředí, uctívá přírodu. Zároveň ale přijímá dary, které nabízí město. Zdá se, že hledání rovnováhy mezi městem a přírodou je životním stylem dnešní doby. Jednotlivé kousky jsou k prodeji v obchodním domě Baťa na Václavském náměstí i v ostatních prodejnách.

WEINBRENNER

Stejně jako u dámské kolekce, i tady platí hlavní myšlenka – komfort, nadčasovost a spojení s přírodou, ale i moderní městský outdoorový styl převážně v tlumených zemitých barvách. Precizní zpracování se přizpůsobuje tempu velkoměst. Střih zaručuje dokonalé pohodlí i moderní look. Velká část kolekce je navíc vyráběna v České republice a prochází rukama lidí, kteří dokonale ovládli své řemeslo. Každý jeden pár obuvi Weinbrenner je vytvářen s ohledem na potřeby moderního člověka. Vypadá skvěle na lesní cestě zapadané listím i na vydlážděné ulici. Pánskou kolekci letos oživují trendovější a výraznější prvky, které jí dodávají šmrnc. Vybere si jak konzervativní zákazník, tak ten, který se nebojí vyzkoušet něco nového a zajímavého.

URBAN EXTRAVAGANCE

Obsahuje modely, které se jak střihem, tak barevností hodí na každou událost. Jejich jednoduchost, kvalitní zpracování, cena i barevnost jsou cestou ke kvalitnímu šatníku. Klasické střihy doplňují zajímavé detaily, kvalitní a módní materiály a barvy, které se hodí jak pro formální události, tak i pro volný čas. Pokud Vás už nebaví šeď v ulicích a kancelářích, je na čase vystoupit z řady. V botách z kolekce Urban Extravagance zaručeně upoutáte pozornost.

EMBOSSED STYLE

Kolekce je určena pro muže, kteří mají rádi ležérní, a přitom dokonalý styl. Střihy v této kolekci jsou naprosto jednoduché a čisté, vynikají použitím zajímavého materiálu či detailu. Každá maličkost hraje roli.