23. února se uskutečnilo slavnostní předávání cen výhercům ilustrátorské soutěže RAW (Raw Art Wrestling). Druhý ročník soutěže v živém kreslení proběhl loni na podzim, ale ceny pro nejlepší digitální ilustrátory jsou tak hodnotné a objemné, že nebylo možné je doručit každému zvlášť.

Výherci se proto dnes sešli a oslavili svůj úspěch nad vychlazeným Excelentem. Ze skvělých cen měli upřímnou radost a bylo vidět, že se všichni zase rádi setkali.

_DS09435

1. místo – Longiy

_DS09394
2. místo – Filip Štorch
_DS09381
3. místo – Tibor Beďatš

Ceny ilustrátorům předal pořadatel akce, člen poroty a zakladatel umělecké agentury DRAWetc. – Vladimír Strejček.  Za třetí místo si slovenský ilustrátor Tibor Beďatš přebral dvaceti dvou palcový grafický tablet Wacom Cintiq. Stejnou cenu za druhé místo obdržel Filip Štorch, pro jehož ilustrace je typická syrová a rozházená forma. A konečně vítěz ilustrátorské soutěže RAW Longiy, který se na každou věc dokáže podívat nevšedním pohledem, byl obdarován dvaceti sedmi palcový tablet Wacom Cintiq a navíc získal možnost vytvořit vlastní kolekci tenisek, která bude k dostání ve Footshopu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit