Vzpomínáte si na duo Raazyph a Mic-key Weedsman Dreadalist, kteří dohromady tvoří uskupení nesoucí název URBAN ROBOT? Dvakrát jsme tu o nich na CZECHMAG psali. V obou případech jsme vám sdělili, že se nejedná o žádné amatéry a nyní se naše slova potvrzují.

Pokud na projekt Urban Robot koukáte poprvé, doporučuji přečtení článku, kde tento tento projekt představujeme: URBAN ROBOT – NOVODOBÝ CHAOZZ S DREDY?, nebo druhý článek, kde hodnotíme jejich debutový videoklip: URBAN ROBOT – ČESKÁ JAMAJKA VYDALA SVŮJ DEBUTOVÝ VIDEOKLIP.

Dne 9. 4. 2016 si Roboti pojedou vyslechnout verdikt do Hudebního divadla Karlín, zdali jejich debutové album Urban Robot získá ocenění Anděl. Jejich soupeři v kategorii Ska & reggae jsou kapela Sto zvířat – Ministerstvo mýho nitra a TiNG – Born for a Storm. Ostatně na nominaci se můžete podívat sami zde.

Pokud patříte mezi fanoušky Raazypha a Mic-keyho, neváhejte jim vyjádřit podporu na jejich Facebooku.

Za CZECHMAG přejeme klukům hodně štěstí!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE