Vzpomínáte si na duo Raazyph a Mic-key Weedsman Dreadalist, kteří dohromady tvoří uskupení nesoucí název URBAN ROBOT? Dvakrát jsme tu o nich na CZECHMAG psali. V obou případech jsme vám sdělili, že se nejedná o žádné amatéry a nyní se naše slova potvrzují.

Pokud na projekt Urban Robot koukáte poprvé, doporučuji přečtení článku, kde tento tento projekt představujeme: URBAN ROBOT – NOVODOBÝ CHAOZZ S DREDY?, nebo druhý článek, kde hodnotíme jejich debutový videoklip: URBAN ROBOT – ČESKÁ JAMAJKA VYDALA SVŮJ DEBUTOVÝ VIDEOKLIP.

Dne 9. 4. 2016 si Roboti pojedou vyslechnout verdikt do Hudebního divadla Karlín, zdali jejich debutové album Urban Robot získá ocenění Anděl. Jejich soupeři v kategorii Ska & reggae jsou kapela Sto zvířat – Ministerstvo mýho nitra a TiNG – Born for a Storm. Ostatně na nominaci se můžete podívat sami zde.

Pokud patříte mezi fanoušky Raazypha a Mic-keyho, neváhejte jim vyjádřit podporu na jejich Facebooku.

Za CZECHMAG přejeme klukům hodně štěstí!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit