Putovní food festival na čtyřech zastávkách nabídne netradiční kulinářské zážitky i  pohodovou atmosféru letního hudebního festivalu. Kvalitní gastronomie pod taktovkou Zdeňka Střížka, zakladatele veleúspěšného Burgerfestu, provede návštěvníka zákoutími kuchyní z celého světa za zvuku hudby mnoha kapel, například Mydy Rabycard, I Love You Honey Bunny nebo Márdi & Pítrs  z Vypsané Fixy. Nádvoří pražského pivovaru Staropramen na Smíchově ožije první zastávkou Street Food Rocks již tuto sobotu 3. června od 10:00 do 22:00 hodin. Následovat bude Brno 17. června a Hradec Králové 24. června. Celá tour vyvrcholí účastí Street Food Rocks na hudebním festival Rock for People první prázdninový týden.

Milovníky dobrého jídla a pití láká Street Food Rocks na pestrou škálu gastronomických zážitků. Těšit se můžete na speciality z Gruzie, Srí Lanky či Afriky. Nebudou chybět ani tradiční oblíbené burgery a hot dogy v té nejvyšší kvalitě. Na své si přijdou i milovníci sushi nebo rybích specialit. Street Food Rocks myslí na každého a proto nabídne také vegetariánskou, veganskou a bezlepkovou kuchyni. Hlavním kritériem výběru účastníků festivalu je moderní, ale i jedinečná gastronomie využívající pouze čerstvé, lokální suroviny a skvělý servis.

Kvalitní jídlo je základ spokojenosti a dobrého rozpoložení většiny lidí. Ochutnávání kuchyní z celého světa patří k zážitkům, které jsou v dnešní době vyhledávány čím dál tím častěji. Proto stále roste i počet food festivalů a gastronomických akcí. Street Food Rocks ale nabízí ještě něco navíc! Kromě špičkové kvality gastra servíruje pořádnou dávku živé muziky. Na své si přijdou ti návštěvníci, kteří tradiční food festivaly nevyhledávají. Z kapel se v Praze můžete těšit například na rychle rostoucí hvězdy Mydy Rabycard, kteří nedávno točili nové klipy v berlínských Red Bull Studios, nebo Márdiho & Pítrse z Vypsané Fixy.

Spojení organizátora hudebního festival Rock for People a zakladatele jednoho z největších food festivalu Burgerfest v podobě Street Food Rock se zdá být velmi povedené. Svědčí o tom loňský velice úspěšný ročník festivalu.

Street Food Rocks jsou samostatným projektem, kterým reagujeme na dlouhodobě rostoucí nároky návštěvníků Rock for People na kvalitu občerstvení. “ říká Michal Thomes, spoluzakladatel a hlavní pořadatel Rock for People. Na hudebním festivalu Rock for People budou k mání všechny chuťovky ze Street Food Rock!

Na Street Food Rocks festivalu budou k disozici i odpočinkové paletové zóny. Akce je určena pro všechny věkové kategorie a opravdu všichni si přijdou na své. Pro děti nebudou chybět ani sladké speciality či zajímavé nealko nápoje. Street Food Rocks přináší neopakovatelnou letní atmosféru s příjemným pocitem v žaludku. Vstup ZDARMA!

Více informací na: www.facebook.com/Street-Food-Rocks-1769195746649698/?fref=ts

HUDEBNÍ PROGRAM V PRAZE

12:00 – 12:45       Groovetown

13:25 – 14:10       Márdi & Pítrs

14:50 – 15:35       Known As Brooklyn

16:20 – 17:10       Mydy Rabycad

17:50 – 18:35       I Love You Honey Bunny

19:15 – 20:00       Mala Ruckus

20:20 – 21:00       Jakub Ondra

STREET FOOD ROCKS 2017

  1. 6. Praha – nádvoří pivovaru Staropramen na Smíchově
  2. 6. Brno – Lužánky
  3. 6. Hradec Králové – Náplavka (Smetanovo nábřeží)
  4. – 6. 7. Hradec Králové – Festival park Rock for People

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit