Gumbgu a.k.a. George Kush a.k.a. Karlo Kava Lord a.k.a. Aokigahara a Logic a.k.a Yzomandias a.k.a. Hráč Roku a.k.a. PondonDon pro vás nachystali projekt jménem GUDLAK. Jaká tato deska je?

Gumbgu a Logic, dva rappeři, o kterých můžeme říct, že jsou nyní na vrcholu česko-slovenské rapové scény, spojili své síly a udělali album GUDLAK obsahující 9 tracků. Album reflektuje jejich první polovinu roku 2015 v Lučenci. Ke každému tracku je vázán příběh/emoce a cover tyto zážitky zobrazuje též.

Produkce

O šest produkcí se postaral Abe, který svou práci posunul opět o level výš a předčil očekávání už jen v tom, že má na albu produkcí nejvíce. Klobouk dolů. Na tracku Hra je moja, s Abem na beatu a Jimmym D. na featu, spolupracoval Abe s JL Beats a tento beat byl také použit v tracku od Fat Trela Money Calling.

Beat na Alenku “vyčaroval” Dalyb. Atmosféra hudebního podkladu do sebe s textem sedla stejně dobře jako puzzle.

Instrumentál od Deckyho k Všechno Co Chtěl Jsem podle mě strašně dobře sedl Logicovi i Gumbguovi a baví mě z alba asi nejvíce.

Jako posledního musíme přičíst Sonnyho Haze za beat k songu Čísla, na který byl jako první z alba natočen videoklip.

maxresdefault

Tracky

Tracky si jsou všechny (až na jeden) podobné v tempu, ve kterém se nesou, a i v tom, že se několikrát mění flow, efekty a tóny hlasů. Dá se říct, že všechny songy fungují v klubu, což jsem sám zažil 23. 2. v Roxy, když byla první Gudlak show před vystoupením Denzela Curryho. Ten jeden song, který mezi ostatní neřadím, je track Hra Je Moja, která se nese v klidnějším tempu.

Abych to shrnul, album baví, žádná skladba mě zatím za ten měsíc poslouchání nepřestala bavit a jedu si to pořád dokola znova a znova. Jde vidět, že si Logic s Gumbguem vybírali beaty dost pečlivě a na albu jsou tedy jen top produkce od top producentů, které jsem již jednou zmínil. 89%.

#LUČENECSEASON

000041

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE