16. října 2015 se konal nultý ročník akce FASHION DEALã. Samozřejmě nechyběla oficiální afterparty, kterou nebylo nic jiného než slovenský křest alba YZOMANDIAS od Logica.

Koncert proběhl za doprovodu všech členů YZO Empire a speciálním hostem byl producent DALYB. Navzdory tomu, že původně bylo naplánované vystoupení samotného A$AP NASTA, který svoji premiéru na Slovensku musel nakonec odložit, se nikdo za tento náhradní program nemohl zlobit. Klub LOFT si pripomněl svoje nejlepší období a kapacitní možnosti byly využity na 100 %.
Na to, jak vypadal samotný večer, se můžete podívat v aftermovie, o které se postaral tým TOC MEDIA. Pokud jste se ve videu nenašli a chtěli jste, nebo máte raději fotky, přejděte na tento odkaz, kde naleznete kompletní fotoreport od Alexandera Hudáka.

foto:
Alexander Hudák Photography

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit