Warehousovým techno parties odzvonilo. Letošní 54. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se bude muset po dlouhých 11 letech obejít bez oblíbeného Aeroportu, který si prý “dává dovolenou”.

Už loni se však podařilo paralelně s Aeroportem zpřístupnit Císařské lázně, které daly za vznik novému prostoru Kaiser, o než se zasloužil zejména label BiggBoss. Letos tedy bude pravděpodobně muset plnohodnotně zastoupit funkci oficiálního after party prostoru, kam se budou návštěvníci po dnech strávených na projekcích v kinech přesouvat.

Multižánrový pop up klub Kaiser 54 v Císařských lázních se v létě 2019 otevře díky zmiňovanému hudebnímu labelu a hlavnímu partneru Mall.cz, který bude již potřetí součástí Mezinárodního filmového festivalu a kromě podpory after party prostoru na adrese Mariánskolázeňská 2 postaví znovu i Mall.cz Park určený široké veřejnosti.

Jelikož se o hudební dramaturgii bude starat právě BiggBoss, nikoho asi nepřekvapí, že party budou laděné spíše do hip hopu a rapu.  Zahajovací koncert v sobotu 29. června si vezme na starost Vladimir 518 s živou kapelou a Matějem Ruppertem. Na pódiu se dále představí Vegy a DJ Robot a jejich jedinečný koktejl hip hopu a funky. Atmosféru dotvoří 21 metrů vysoká světelná instalace od Jana Hladila.

Co možná návštěvníky, kteří byli zvyklí chodit s festivalovou akreditací na Aeroport zdarma, nemile překvapí, bude poměrně vysoké vstupné. Cena vstupenky na zahajovací koncert bude 350 Kč a zakoupit ji lze již nyní v předprodeji na GoOut nebo na pokladně Hotelu Thermal. Na program dalších parties, na které budete moci do Kaiseru zajít, se můžete podívat na Facebooku.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit