Nakouknout pod ruce známých českých a slovenských jůtuberů nyní můžete díky nové knize „Já, Jůtuber.“ Kniha obsahuje exkluzivní rozhovory s oblíbenými JůTubery, jejich návody, tipy, rady a triky, jak se stát úspěšným ve světě YouTube. Jakou používají techniku? Co je pro ně nejdůležitější? Jací byli, než se proslavili on-line? Celý internetový videosvět najdeš dopodrobna popsaný v knize „Já, Jůtuber,“ která byla sepsána 5 nejznámějšími jůtubery Česka a Slovenska a jejíž křest proběhne 1. listopadu 2015 v Galerii Harfa.

12068839_503764683115385_1296189307012109991_o

Přijďte společně s námi oslavit vznik této jedinečné knihy. Zjistit, jak správně natočit video a jak získat co nejvíce odběratelů. Chcete vědět, jak se dá vydělat na YouTube a jak se prosadit? Dorazte 1. listopadu do Galerie Harfa a setkejte se svými oblíbenci. Čekat na vás budou oblíbení JůTubeři. Stejk, Pedro, Madbros, Gabrielle Hecl, Shopaholic Nicol – všichni na jednom místě. Kromě bohatého programu s JůTubery na vás čeká herní zóna PlayStation, kde si můžete vyzkoušet žhavé novinky na PlayStation 4 pro tento podzim. Pro slečny bude připraveno profesionální líčení. Za zvuků Fajn Rádia si budete moci vychutnat různé sladkosti, protože bez toho by to nebyla ta správná oslava!

Kdy: 1. listopadu 2015

Kde: Galerie Harfa

Start: 11:00

Vstup: Zdarma

Více info na: www.facebook.cz/JaJutuber.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit