Nakouknout pod ruce známých českých a slovenských jůtuberů nyní můžete díky nové knize „Já, Jůtuber.“ Kniha obsahuje exkluzivní rozhovory s oblíbenými JůTubery, jejich návody, tipy, rady a triky, jak se stát úspěšným ve světě YouTube. Jakou používají techniku? Co je pro ně nejdůležitější? Jací byli, než se proslavili on-line? Celý internetový videosvět najdeš dopodrobna popsaný v knize „Já, Jůtuber,“ která byla sepsána 5 nejznámějšími jůtubery Česka a Slovenska a jejíž křest proběhne 1. listopadu 2015 v Galerii Harfa.

12068839_503764683115385_1296189307012109991_o

Přijďte společně s námi oslavit vznik této jedinečné knihy. Zjistit, jak správně natočit video a jak získat co nejvíce odběratelů. Chcete vědět, jak se dá vydělat na YouTube a jak se prosadit? Dorazte 1. listopadu do Galerie Harfa a setkejte se svými oblíbenci. Čekat na vás budou oblíbení JůTubeři. Stejk, Pedro, Madbros, Gabrielle Hecl, Shopaholic Nicol – všichni na jednom místě. Kromě bohatého programu s JůTubery na vás čeká herní zóna PlayStation, kde si můžete vyzkoušet žhavé novinky na PlayStation 4 pro tento podzim. Pro slečny bude připraveno profesionální líčení. Za zvuků Fajn Rádia si budete moci vychutnat různé sladkosti, protože bez toho by to nebyla ta správná oslava!

Kdy: 1. listopadu 2015

Kde: Galerie Harfa

Start: 11:00

Vstup: Zdarma

Více info na: www.facebook.cz/JaJutuber.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?