Premiéra nového dílu Star Wars se nezadržitelně blíží a už po prvním týdnu celosvětových předprodejů se v České republice prodalo již přes 25 000 vstupenek.

Předprodej lístků byl spuštěn v pondělí 19. října 2015, a v noci tohoto dne byl zveřejněn poslední trailer k filmu, ve kterém se objeví i princezna Leia.

Lucasfilm a vizionářský režisér J. J. Abrams zavedou české diváky do předaleké galaxie 17. 12. 2015, tedy dnem premiéry filmu Star Wars: Síla se probouzí v českých kinech. Vstupenky jsou i nadále v předprodeji.

zdroj: Falcon

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit