Od posledního článku se mi sluch hodil zpátky do pohody, tak proč si ho zas nezkurvit, že? Je to čistě můj osobní názor a můj postoj nemá nic společného s postojem celé redakce (i když doufám, že jo). Peace!

YUNG PUNK & PXSSY HXNTER (WPH) – NEMAJI FLOW

První si musíme ujasnit, co vlastně flow je. Použiju definici nějakýho random frajera, pod nějakým M+ videem.

Olomouc je prostě tak skvělý město, že má i vlastního Lodžika. Kam se hrabe ten pražskej pff.

VIKTOR REAL – MAKÁ POŘÁD DÁL

„Hele kámo nechceš jít dnes na bowling?“                                                                           „Jo, ale jenom pokud tam můžu točit klip.“                                                                           „Tak jo, ale bude tam rodiná oslava, nevadí?“                                                                       „V pohodě.“

Demons – Návrat krále ((METRIX a ROKO DISSk)) prod.DJ WICH

Tohle je fakt můj favorit, dissovat Roka prostě chce mít koule a ten kluk je musí mít, protože zveřejnit něco takovýho? Na to musíš mít koule větší než mozek, což by taky vysvětlilo tu “džjedžjedžje” část.

DŽEA SONG PRO DĚFKY&95

Víte co je na tomhle nejsmutnější? Tohle není recese ani nějakej vtip, ale prostě seriozní věc.

G’S BROS – NIKOTIN

Váš rap není nikotin, ale dehet – dost napíču. Kdo mi spočítá jejich frekvenci dabu za sekundu, tak ho zvu na flašku.

ŠERYF – SQUAD

Šeryf nenechá svýýý boooys umřít. Je škoda, že hned na začátku řekne, že se nechce zabít. Ale v klidu, Zdeňku, třeba jednou vymyslí lék na tvoji sluchovou dysfunkci a ten track pak smažeš.

Děkuju všem, co mi poslali nějaký náměty. Pro kluky, co se objevili ve článku přeju nalezení hudebního sluchu nebo nějaké sebereflexe a můžete ty tracky smazat.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit