Od posledního článku se mi sluch hodil zpátky do pohody, tak proč si ho zas nezkurvit, že? Je to čistě můj osobní názor a můj postoj nemá nic společného s postojem celé redakce (i když doufám, že jo). Peace!

YUNG PUNK & PXSSY HXNTER (WPH) – NEMAJI FLOW

První si musíme ujasnit, co vlastně flow je. Použiju definici nějakýho random frajera, pod nějakým M+ videem.

Olomouc je prostě tak skvělý město, že má i vlastního Lodžika. Kam se hrabe ten pražskej pff.

VIKTOR REAL – MAKÁ POŘÁD DÁL

„Hele kámo nechceš jít dnes na bowling?“                                                                           „Jo, ale jenom pokud tam můžu točit klip.“                                                                           „Tak jo, ale bude tam rodiná oslava, nevadí?“                                                                       „V pohodě.“

Demons – Návrat krále ((METRIX a ROKO DISSk)) prod.DJ WICH

Tohle je fakt můj favorit, dissovat Roka prostě chce mít koule a ten kluk je musí mít, protože zveřejnit něco takovýho? Na to musíš mít koule větší než mozek, což by taky vysvětlilo tu “džjedžjedžje” část.

DŽEA SONG PRO DĚFKY&95

Víte co je na tomhle nejsmutnější? Tohle není recese ani nějakej vtip, ale prostě seriozní věc.

G’S BROS – NIKOTIN

Váš rap není nikotin, ale dehet – dost napíču. Kdo mi spočítá jejich frekvenci dabu za sekundu, tak ho zvu na flašku.

ŠERYF – SQUAD

Šeryf nenechá svýýý boooys umřít. Je škoda, že hned na začátku řekne, že se nechce zabít. Ale v klidu, Zdeňku, třeba jednou vymyslí lék na tvoji sluchovou dysfunkci a ten track pak smažeš.

Děkuju všem, co mi poslali nějaký náměty. Pro kluky, co se objevili ve článku přeju nalezení hudebního sluchu nebo nějaké sebereflexe a můžete ty tracky smazat.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?