Je sobota večer, já sedím střízlivej doma a nějak mě napadlo, že by byl docela fajn nápad, vypsat vám tu nějaký bizárnosti, co se českýho rapu týče. Je to čistě můj osobní názor a můj postoj nemá nic společného s postojem celé redakce (i když doufám, že jo). Peace <3

STEIN27 x BROKACHU – TORRO

Kluci z Brna mi zkazili můj oblíbenej track od 21, ale to by asi nevadilo, spíš nechápu počet zhlédnutí a počet likes. No ale proti gustu… Znáte to.

YoungAthey ft. BenyB Future 420

Ok, pokud jsem si myslel, že kluci nahoře zkurvili beat od 21, tak kdyby tohle slyšel Bones,  smazal by sebe a asi i originální track. Horší než jejich pokus o „autotune rap“ je snad jen ten klip. Hůrka toys.

MC Standa – Tempomat

Co bych to byl za patriota, kdybych nepřidal něco ze své lokální, olomoucké, scény. Já nevím, co bych vám měl poradit. Spíš než o rap byste se měli pokoušet o sebevraždu.

Ptáček- Fuckuju ty benga

Ptáček, kterej fuckuje ty benga. Nevím, co k tomu napsat, ten beat je fakt dobrej, ale ptáček by měl radši trávu prodávat než o ní rapovat. Prostě zalez domů, hul bonga, ale prosím, nerapuj o tom.

Bastard x Fakson – Hitman

Tihle kluci udělali něco fakt pokrokovýho, zavedli volný verš do rapu. Prostě dodnes nechápeme „vyjebaný progress“ žejo. Je to off beat a je to naprosto bezdůvodnej ego trip. Jo a klip je natočenej jakože: „Hele kluci naběhneme na nejvíc provařený místa v Praze a budeme tam točit.“ Chybí mi tam snad už jen scéna a nějaká drahá flaška.

Beefeaterpapi – Hiroshima

„Bro, do you even skate?“ Prostě jen další ego trip, kterej nemá žádnej smysl, ani nic jinýho. Kluk, kterej ve svým tracku použije slovo herpes a má na sobě Palace, je dost cringe sám o sobě, ten klip z jeho zahrady to jen dokreslí na úplnou bizárnost.

Asi z toho udělám seriál, protože při přípravě tohoto článku jsem slyšel tolik špatnýho rapu, že mi asi začaly krvácet uši, a kvůli tomu autotune jsem snad zapomněl i stupnici. Pro dnešek by stačilo a pokud to bude mít nějakej ohlas, můžete se těšit na druhý díl.

3
Zanechat komentář

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Matěj FréharDaniel Joch / @forgenvyprcaljsimistarou Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Daniel Joch / @forgen
Host
Daniel Joch / @forgen

První track / Torro / až tak nezapadá do tohoto seznamu. Beat je sice vykradenej, ale na první věc je to podle mě v pohodě, navíc kvalita nahrávky není zlá a když si to pustím vícekrát po sobě, tak je to cool))

vyprcaljsimistarou
Host
vyprcaljsimistarou

vyprcal něčí ex, která byla ukřivděná na bejvalého, jak dětinské 😀