O HIGHJUMPU píšeme i do třetice. Tentokrát Vám totiž přinášíme slibované video, ve kterém máte možnost vžít se do úžasné atmosféry, která na této akci po celou dobu panovala – dechberoucí skoky, rozhovory se skokany, vystupujícími nebo návštěvníky, mezi kterými byl například i Ben Cristovao. Podívejte se sami!

Desperados HIGHJUMP 2015 | Aftermovie by CZECHMAG

Měli jsme možnost natáčet po celém areálu a dokonce i na lešení, ze kterého samotní cliffdiveři skákali. “V budoucnu bych se chtěl dostat do závodů RedBull, proslavit se a tak…,”  prozradil nám na kameru jeden z cliffdiverů, 13 letý talent, Angličan Aidan Heslop. Dále se nám povedlo odchytit pár návštěvníků včetně Bena Cristovaa, který zde sice nevystupoval, ale jak sám řekl: “Na HIGHJUMPU to miluju, jsem tu už tak po pátý, po šestý, takže je to tu pro mě pomalu lokál.” Co nám řekl DJ NobodyListen o jeho spolupráci s RedBullem, nebo Tino o originální Life is Porno DIRTY STAGE, se podívejte ve videu!

Desperados HIGHJUMP 2015 se uskutečnil na přelomu letních měsíců, mezi 31. červencem – 2. srpnem, kdy bylo k vidění nepřeberné množství programů a aktivit – od cliffdivingových skoků, přes freestyle motocross, až po parkourovou exhibici a spoustu dalšího. Řekli byste si, že po tak vyčerpávajícím dni to musí stačit, ba naopak! Večer areál hřiměždického lomu ožil snad ještě víc než přes den – hudba ohlušila všechny přítomné a intepreti jako Smack, Prago Union, Radikal, Gleb nebo DJové jako NobodyListen či Dalyb nenechali jediného návštěvníka v poklidu! Každý tancoval a užíval si se svými přáteli tuto jedinečnou akci.

Bylo nám ctí mít možnost být na této události a určitě se zde uvidíme i příští rok. Doufáme, že jste si to užili stejně tak jako my a výše zveřejněné video se vám bude líbit. Sdílejte, komentujte, lajkujte a nezapomeňte nám dát odběr!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?