O HIGHJUMPU píšeme i do třetice. Tentokrát Vám totiž přinášíme slibované video, ve kterém máte možnost vžít se do úžasné atmosféry, která na této akci po celou dobu panovala – dechberoucí skoky, rozhovory se skokany, vystupujícími nebo návštěvníky, mezi kterými byl například i Ben Cristovao. Podívejte se sami!

Desperados HIGHJUMP 2015 | Aftermovie by CZECHMAG

Měli jsme možnost natáčet po celém areálu a dokonce i na lešení, ze kterého samotní cliffdiveři skákali. “V budoucnu bych se chtěl dostat do závodů RedBull, proslavit se a tak…,”  prozradil nám na kameru jeden z cliffdiverů, 13 letý talent, Angličan Aidan Heslop. Dále se nám povedlo odchytit pár návštěvníků včetně Bena Cristovaa, který zde sice nevystupoval, ale jak sám řekl: “Na HIGHJUMPU to miluju, jsem tu už tak po pátý, po šestý, takže je to tu pro mě pomalu lokál.” Co nám řekl DJ NobodyListen o jeho spolupráci s RedBullem, nebo Tino o originální Life is Porno DIRTY STAGE, se podívejte ve videu!

Desperados HIGHJUMP 2015 se uskutečnil na přelomu letních měsíců, mezi 31. červencem – 2. srpnem, kdy bylo k vidění nepřeberné množství programů a aktivit – od cliffdivingových skoků, přes freestyle motocross, až po parkourovou exhibici a spoustu dalšího. Řekli byste si, že po tak vyčerpávajícím dni to musí stačit, ba naopak! Večer areál hřiměždického lomu ožil snad ještě víc než přes den – hudba ohlušila všechny přítomné a intepreti jako Smack, Prago Union, Radikal, Gleb nebo DJové jako NobodyListen či Dalyb nenechali jediného návštěvníka v poklidu! Každý tancoval a užíval si se svými přáteli tuto jedinečnou akci.

Bylo nám ctí mít možnost být na této události a určitě se zde uvidíme i příští rok. Doufáme, že jste si to užili stejně tak jako my a výše zveřejněné video se vám bude líbit. Sdílejte, komentujte, lajkujte a nezapomeňte nám dát odběr!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit