Parta mladých designérů kolem My Dear Clothing přichází se svou novou kolekcí Rome, kterou představí na velké release party 14. srpna od šesti večer v Aperol Portu na Náplavce v Praze. Progresivní návrháři z Pardubic se tentokrát nechali inspirovat především antickým Římem.

z5

Součástí party bude promítání videa z photo session v italské metropoli, výstava fotek, taneční show a set od DJ NobodyListen. Na místě bude vůbec poprvé příležitost koupit si věci z nové kolekce. Ta bude oficiálně představena až v den večírku, ale už teď pro vás odtajňujeme první fotky.

“Vždycky v hlavě nosíme nějaký nápad a pokud chvíli přetrvá, pustíme se do něj. Naposledy byly námětem slavné hollywoodské filmy 80. let, teď je to antika,” říká zakladatel undergroundové značky My Dear Clothing Zbyněk Štandera. Na novém oblečení tak vedle typických architektonických prvků uvidíte například tváře filozofů a spisovatelů Homéra, Senecy, Platóna, Sókrata nebo Aristotela.

I když je Zbyňkovi teprve tři a dvacet let, rozhodně nečeká, až mu spadne štěstí do klína. V mládí profesionálně sportoval, žil v Anglii a v Holandsku. V osmnácti si založil e-shop na stroje do velkých prádelen a kapitál pak vložil do vlastní značky, kterou založil v roce 2013. S Michalem Bočkem v Pardubicích provozuje tetovací studio BUNKR, které současně slouží i jako My Dear showroom, kancelář a klubovna.

CZECHMAG na této akci rozhodně nebude chybět a přineseme Vám z ní reportáž včetně rozhovoru s již zmiňovaným Zbyňkem, který stojí za zrozením celého projektu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit