Parta mladých designérů kolem My Dear Clothing přichází se svou novou kolekcí Rome, kterou představí na velké release party 14. srpna od šesti večer v Aperol Portu na Náplavce v Praze. Progresivní návrháři z Pardubic se tentokrát nechali inspirovat především antickým Římem.

z5

Součástí party bude promítání videa z photo session v italské metropoli, výstava fotek, taneční show a set od DJ NobodyListen. Na místě bude vůbec poprvé příležitost koupit si věci z nové kolekce. Ta bude oficiálně představena až v den večírku, ale už teď pro vás odtajňujeme první fotky.

“Vždycky v hlavě nosíme nějaký nápad a pokud chvíli přetrvá, pustíme se do něj. Naposledy byly námětem slavné hollywoodské filmy 80. let, teď je to antika,” říká zakladatel undergroundové značky My Dear Clothing Zbyněk Štandera. Na novém oblečení tak vedle typických architektonických prvků uvidíte například tváře filozofů a spisovatelů Homéra, Senecy, Platóna, Sókrata nebo Aristotela.

I když je Zbyňkovi teprve tři a dvacet let, rozhodně nečeká, až mu spadne štěstí do klína. V mládí profesionálně sportoval, žil v Anglii a v Holandsku. V osmnácti si založil e-shop na stroje do velkých prádelen a kapitál pak vložil do vlastní značky, kterou založil v roce 2013. S Michalem Bočkem v Pardubicích provozuje tetovací studio BUNKR, které současně slouží i jako My Dear showroom, kancelář a klubovna.

CZECHMAG na této akci rozhodně nebude chybět a přineseme Vám z ní reportáž včetně rozhovoru s již zmiňovaným Zbyňkem, který stojí za zrozením celého projektu.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE