90vteřinový film Create Your Own Game vzdává hold sportovcům, kteří se nespokojí se standardními výkony a nebojí se jít vlastní cestou – právě tito tvůrci totiž píší budoucnost sportu. Proto by i ostatní měli přestat slepě následovat své sportovní hrdiny.

Značka adidas vyzývá sportovce, aby se na své sportovní idoly začali dívat jinak. Světové fotbalové hvězdy Leo Messi, Gareth Bale, Mesut Özil, James Rodriguez, Thomas Müller a NBA star Ricky Rubio jsou ústředními hrdiny další kapitoly kampaně adidas Sport15, která byla spuštěna 6. srpna 2015.

Bale, Özil, Müller, Rodriguez a Messi jsou vynikající hráči, kterým se ostatní chtějí přiblížit. Fotbal se ale změnil. K úspěchu nestačí jen napodobovat umění ostatních. Dnešní hráči musí posunout svou hru dále, jít svou cestou a překonávat nové překážky, na které narazí. Create Your Own Game je povzbuzuje k tomu, aby si od svých idolů brali inspiraci a motivaci, ale aby vždy  hráli především svou vlastní hru. Jen tak mohou ve sportu zanechat vlastní stopu a zapsat se do historie.

Nová kapitola Sport15 se zaměřuje na fotbal, jenž je pro značku adidas kategorií číslo jedna. „Fotbal se změnil a my chceme vyzdvihnout to nové a jiné. Tento film je naší poklonou hráčům, kteří hrají svou hru a neustále přichází s něčím novým,“ uvedl Eric Liedtke, adidas Board Member divize Global Brands.

Držte krok s fotbalovým děním na facebook.com/adidasfootball nebo na Twitteru @adidasfootball! #BETHEDIFFERENCE

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit