Pokud jste měli na ho*no pondělí nebo úterý, zkusíme vám zbytek dne trochu vylepšit. Prostřednictvím Queensu se s vámi totiž můžeme podělit o jejich nejnovější underwear lookbook. Milovníci fancy krajek, kůže a podvazků rovnou přestávají číst, v Queensu totiž fandí něčemu mnohem sofistikovanějšímu.

A asi přestaňte dál číst, resp. scrollovat, i vy, kteří se nacházíte v práci mezi kolegy, ve škole, tramvaji, nebo kdekoliv jinde, kde vám spousta cizích tváří může zírat na monitor. Nikdo z nás totiž přece nemá rád tu trapnou chvilku, kdy na displeji vyskočí lechtivá fotka zrovna ve chvíli, kdy vám někdo kouká přes rameno. Následující článek je těchto lechtivých fotek doslova plný… Tak bacha.

Spodní prádlo je bez diskuse naprosto legitimní součást outfitu, i když ve většině případů není vidět. Člověk ale nikdy neví, co ho ten den potká (mrkající smajlík), takže je určitě dobré být ready. A taky je to naprosto geniální dárek. Protože my i Queens máme rádi streetwear, i v téhle oblasti vyznáváme na prvním místě pohodlí. Hlavně, ať to nikde neřeže a nedělá faldíky. A že comfy nemůže být sexy? Stačí se podívat na náš lookbook.

Ještě stále máte šanci tenhle článek zavřít a podívat se na něj doma…

“Záplava ženské krásy, postel a peřiny. Prádlo od značek Calvin Klein, Tommy Hilfiger nebo Stüssy jsme ladili s kousky, co máme rádi. Možná si všimnete basketbalového míče NikeLab x PIGALLE, co má své čestné místo v Queens office, nebo našich oblíbených knížek a časopisů. Ale chápu, že to není jednoduché, když člověka na fotkách pořád něco rozptyluje.

A kdo že jsou ty naše múzy? Skláníme se před Ester, Yen, Kájou, Klárou a Klárkou. Za objektivem stál Filip Poreba a backstage pro nás celou dobu dokumentovala Girl with Polaroid. Koncept, styling a produkci má na svědomí Daniela Bacíková. A nesmíme zapomenout na postel, ve které se to všechno odehrálo. Tisíceré díky Clarion Congress Hotelu Prague za azyl a načechrané polštáře,” uzavírá příběh o tomto lookbooku Klára z Queensu. A teď už konečně to, na co celou dobu čekáte.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit