Pokud jste měli na ho*no pondělí nebo úterý, zkusíme vám zbytek dne trochu vylepšit. Prostřednictvím Queensu se s vámi totiž můžeme podělit o jejich nejnovější underwear lookbook. Milovníci fancy krajek, kůže a podvazků rovnou přestávají číst, v Queensu totiž fandí něčemu mnohem sofistikovanějšímu.

A asi přestaňte dál číst, resp. scrollovat, i vy, kteří se nacházíte v práci mezi kolegy, ve škole, tramvaji, nebo kdekoliv jinde, kde vám spousta cizích tváří může zírat na monitor. Nikdo z nás totiž přece nemá rád tu trapnou chvilku, kdy na displeji vyskočí lechtivá fotka zrovna ve chvíli, kdy vám někdo kouká přes rameno. Následující článek je těchto lechtivých fotek doslova plný… Tak bacha.

Spodní prádlo je bez diskuse naprosto legitimní součást outfitu, i když ve většině případů není vidět. Člověk ale nikdy neví, co ho ten den potká (mrkající smajlík), takže je určitě dobré být ready. A taky je to naprosto geniální dárek. Protože my i Queens máme rádi streetwear, i v téhle oblasti vyznáváme na prvním místě pohodlí. Hlavně, ať to nikde neřeže a nedělá faldíky. A že comfy nemůže být sexy? Stačí se podívat na náš lookbook.

Ještě stále máte šanci tenhle článek zavřít a podívat se na něj doma…

“Záplava ženské krásy, postel a peřiny. Prádlo od značek Calvin Klein, Tommy Hilfiger nebo Stüssy jsme ladili s kousky, co máme rádi. Možná si všimnete basketbalového míče NikeLab x PIGALLE, co má své čestné místo v Queens office, nebo našich oblíbených knížek a časopisů. Ale chápu, že to není jednoduché, když člověka na fotkách pořád něco rozptyluje.

A kdo že jsou ty naše múzy? Skláníme se před Ester, Yen, Kájou, Klárou a Klárkou. Za objektivem stál Filip Poreba a backstage pro nás celou dobu dokumentovala Girl with Polaroid. Koncept, styling a produkci má na svědomí Daniela Bacíková. A nesmíme zapomenout na postel, ve které se to všechno odehrálo. Tisíceré díky Clarion Congress Hotelu Prague za azyl a načechrané polštáře,” uzavírá příběh o tomto lookbooku Klára z Queensu. A teď už konečně to, na co celou dobu čekáte.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE