Selena Marie Gomez patří k nejlepší zpěvačkám současnosti, a zároveň se jedná o jednu z nejpůvabnějších dívek vůbec. Teda alespoň tak to většinou slýchám. Ale je opravdu tak krásná, jak se o ní říká? No, trochu jsem vám ušetřil práci a společně se teď můžeme podívat na její nejlepší odhalené fotky.

Doby, kdy byla Selena známá především díky své roli v seriálu Kouzelníci z Waverly, je už dávno pryč. Selena teď září jako zpěvačka, ale občas si sem tam ještě někde zahraje. V celé její kráse jsme měli možnost ji vidět například ve filmu Spring Breakers. A podotýkám, že spojení v celé své kráse je zde opravdu na místě. Selena bezesporu patří mezi nejhezčí ženy světového showbusinessu, a toho si nedávno všiml také zpěvák Weeknd. Selena už totiž nechce Justina ani vidět, a tak teď tvoří pár s Weekndem. Takže hoši, je mi líto, ale zase jste to propásli. Každopádně není se čemu divit, protože já bych taky nechodil s někým, koho pojebe Kazma.

Možná se to občas s tou krásou trochu přehání, nó…

A co si teda doma Weeknd hýčká? Jako už několikrát předtím jsem googlil a googlil a pokusil se najít ty nejlepší fotky, které zachycují Seleninu krásu. Nemáte zač.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit