Kapela Gorillaz patří už mezi klasiku. Britské duo, ale po dlouhé odmlce hlásí návrat, a to rovnou s novým albem. Od vydání jejich posledního počinu Plastic Beach uběhlo již dlouhých sedm let, a tak nám Gorillaz na oplátku za dlouhé čekání přináší rovnou dvě ochutnávky z nového alba ještě před vydáním.

Gorillaz jsou zpátky! Ano, po dlouhé době čekání jsme se konečně dočkali, a tohle anglické duo (nebo  kvartet?) se vrací! Uběhlo dlouhých sedm let od vydání posledního alba Plastic Beach, a tak je načase na něco nového. Datum vydání nadcházejícího alba je stanoveno na 28. dubna a ponese název Humanz. Mnozí z nás už ani nečekali, že by Gorillaz s něčím novým přišli, ale o to větší nadšení a sentiment osobně cítím.

Největším potěšením ale je, že se rozhodli nám čekání na konec dubna ještě více zkrátit. 2D s jeho partou se totiž představují rovnou ve dvou videoklipech, které přichází jako ochutnávka před albem samotným. Tracky nesou název Andromeda a Saturnz Barz. A k druhému jmenovanému si připravili dokonce i 360 stupňový klip.

Tak co? Jsou podle vás staří dobří goriláci zpět?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit