Dívka ztvárňující krásu blízkého východu. I když to jsem se možná trochu rozohnil, ale i tak by se dala nazvat mladá americko-palestinská modelka Gigi Hadid. Gigi patří momentálně k nejvytíženějším modelkám současnosti. A možná se ani není čemu divit…

Gigi, vlastním jménem Jelena Noura Hadid, se narodila v roce 1995 a již ve svých osmnácti letech podepsala svou první smlouvu s agenturou IMG. Američanka s palestinskými kořeny patří k jedním z nejznámějších modelek současnosti. Objevila se například na obálce časopisu Vogue nebo Elle. Hadid vlastní jeden z nejpronikavějších pohledů modelingové scény. Ale oči nás asi moc nezajímají, že?

Co je na téhle krásce opravdu zajímavé se můžete přesvědčit v galerii níže. A pokud jste si, pánové (nebo dámy), udělali na Gigi Hadid zálusk, tak vás musím zklamat. Již nějakou dobu randí se zpěvákem Zaynem. Jo, to je ten “hnědej” z One Direction.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit