Tyler je jednou z nejkrontroveznějších postav americké hiphopové scény. Tenhle rodák z Californie je jako neřízená střela. I to je možná důvodem toho, že má v dnešní době například zákaz vstupu do Velké Británie.

Tyler sem tam hodí dort po fanouškovi, sem tam skočí šipku do davu. Právě jeho expresivní chování ho dělá tak populárním a jeho koncerty bývají ty největší párty. O tom jste se mohli sami přesvědčit minulý rok, kdy vystoupil v pražské Lucerně.

A tam se právě po roce vrátí. Zakladatel značky golfwang dorazí do Prahy již 10. července 2017. Lístky jsou stále k dostání, ale každému je jasné, že budou již brzy vyprodané.

Tyler se proslavil především v roce 2011, kdy vydal své debutové album s názvem Goblin na kterém je známá pecka Yonkers. Nejčerstvější vydaná deska nese název Cherry Bomb je ještě o krapet šílenější, tak neleň a upaluj kupovat lístek na jednu z nejvýstřednějších postav v rapovém showbusinessu.

Lístky budou určitě co nevidět pryč, proto je kupujte už teď na www.goout.cz a v sítích Eventim, Ticketpro a Ticketportal za 690 Kč.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?