Tyler je jednou z nejkrontroveznějších postav americké hiphopové scény. Tenhle rodák z Californie je jako neřízená střela. I to je možná důvodem toho, že má v dnešní době například zákaz vstupu do Velké Británie.

Tyler sem tam hodí dort po fanouškovi, sem tam skočí šipku do davu. Právě jeho expresivní chování ho dělá tak populárním a jeho koncerty bývají ty největší párty. O tom jste se mohli sami přesvědčit minulý rok, kdy vystoupil v pražské Lucerně.

A tam se právě po roce vrátí. Zakladatel značky golfwang dorazí do Prahy již 10. července 2017. Lístky jsou stále k dostání, ale každému je jasné, že budou již brzy vyprodané.

Tyler se proslavil především v roce 2011, kdy vydal své debutové album s názvem Goblin na kterém je známá pecka Yonkers. Nejčerstvější vydaná deska nese název Cherry Bomb je ještě o krapet šílenější, tak neleň a upaluj kupovat lístek na jednu z nejvýstřednějších postav v rapovém showbusinessu.

Lístky budou určitě co nevidět pryč, proto je kupujte už teď na www.goout.cz a v sítích Eventim, Ticketpro a Ticketportal za 690 Kč.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit