Je tomu více jak měsíc, kdy Darewin vydal svůj poslední mixtape UPBOY6. Od té doby nám posílá jeden vizuál za druhým. Tentokrát se spojil s Petrem Simonem a přináší nám videoklip ke skladbě Krize.

Darewin a Petr Simon se opět spojili a po videoklipu ke skladbě BILY NIKE SOCKS nám přináší videoklip ke skladbě KRIZE. Petr Simon je zkušený videomaker a kromě Darewina spolupracoval také třeba se jmény, jako je DJ Wich. Samotný track se nachází na posledním Darewinovo mixtapu UPBOY6. Jedná se již o několikátý videoklip, který nám mladej pilot k desce přináší. A podle jeho vlastních slov se můžeme těšit brzo na další.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit