Značka Converse, která vyrábí tenisky Chuck Taylor All Star a One Star už více než 100 let a své modely neustále inovuje tak, aby odpovídaly aktuálnímu stylu, představuje novou dámskou kolekci, která vznikla ve spolupráci s jinou americkou značkou MadeMe.

Letní One Star modely jsou inspirované New Yorkem, energií hnutí Riot Grrrl a subkulturami ze začátku 90. let minulého století. Streetwear oblečení MadeMe navrhly doslova holky pro holky, a tak se výrazně odlišuje od trhu se sportovním oblečením, kterému jinak dominují spíše muži. 

Zmíněné dvě americké značky spojily své síly a zkombinovaly originální holčičí styl MadeMe s nezaměnitelnými ikonami v podobě tenisek Converse One Star. Vznikly tak originální platformy ve čtyřech barevných provedeních – žlutý a zelený model z netradičního širokého manšestru a semišová modrá a černá klasika. Tato dívčí limitka obsahuje i druhou sadu tkaniček s logem MadeMe a celá kolekce Converse x MadeMe je exkluzivně k dostání ve Footshopu v Praze a v Bratislavě.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit