Značka Converse, která vyrábí tenisky Chuck Taylor All Star a One Star už více než 100 let a své modely neustále inovuje tak, aby odpovídaly aktuálnímu stylu, představuje novou dámskou kolekci, která vznikla ve spolupráci s jinou americkou značkou MadeMe.

Letní One Star modely jsou inspirované New Yorkem, energií hnutí Riot Grrrl a subkulturami ze začátku 90. let minulého století. Streetwear oblečení MadeMe navrhly doslova holky pro holky, a tak se výrazně odlišuje od trhu se sportovním oblečením, kterému jinak dominují spíše muži. 

Zmíněné dvě americké značky spojily své síly a zkombinovaly originální holčičí styl MadeMe s nezaměnitelnými ikonami v podobě tenisek Converse One Star. Vznikly tak originální platformy ve čtyřech barevných provedeních – žlutý a zelený model z netradičního širokého manšestru a semišová modrá a černá klasika. Tato dívčí limitka obsahuje i druhou sadu tkaniček s logem MadeMe a celá kolekce Converse x MadeMe je exkluzivně k dostání ve Footshopu v Praze a v Bratislavě.