Finanční specialisté se neustále setkávají s klienty, kteří se dostali do finančních problémů, rozhodli se vybudovat kvalitní portál, kde jsou k nalezení pouze ověřené a důvěryhodné společnosti nabízející půjčky.

Tito finanční poradci sami nedoporučují využívat jakoukoliv formu půjčky, protože místo toho stačí peníze spořit. Pokud si odložíte každý měsíc nějaké peníze stranou, nebudete muset v případných finančních obtížích sahat po jakékoliv půjčce. Ale i přesto, že lidé o této bezpečné formě ví, i tak půjčku využívají.

Kdy je vhodné půjčku využít?

Nejčastěji se půjčky využívají na nesmyslné věci, které jsou krátkodobě uspokojující. Nejběžněji se za ně nakupují auta, elektronika, mobily, dovolené a podobně. Zde se naskýtá jedna důležitá otázka. Opravdu potřebujete tyto věci k životu, když na ně nemáte? Musíte jet za každou cenu na dovolenou? Potřebujete nutně mít nejnovější typ telefonu? Nejedná se pouze o nějaký druh rozmazlenosti?

Takovéto otázky by si měl položit každý, kdo chcete využít jakoukoliv půjčku. Každý finanční poradce nám potvrdil, že z 90% jsou půjčky využity na naprosté zbytečnosti.

Nejvíce lidé žádají o nebankovní půjčky, které se vyskytují v mnoha formách. Nejčastěji je využívaná rychlá půjčka, která je dobrá, ale velmi nebezpečná.

Co vše musíte vědět při výběru výhodné půjčky?

Nejprve doporučujeme vyhnout se fyzickým osobám nabízejícím půjčky, jelikož je to v 95% lichva. Mnohdy vyžadují před poskytnutím půjčky vysoký poplatek, avšak i přesto mnohdy ani půjčku neuvidíte, pokud ji i tak získáte, připravte se na tučné úroky nebo případné pokuty.

Pokud se rozhodněte pro nějakého poskytovatele, zkuste si o něm co nejvíce zjistit, pomocí již zmíněných zkušeností z vyhledávačů. Za nás můžeme doporučit buď srovnání půjček, který byl vytvořen za pomocí finančních specialistů nebo Ferratum půjčku.

Co si zjistit o poskytovateli půjčky:

  • Ověřte si jeho IČO
  • Vyhledejte na internetu zkušenosti s poskytovatelem
  • Napište na podporu, zda jsou vůbec ještě aktivní
  • Zjistěte si, jaké nabízí RPSN
  • Pečlivě si prozkoumejte podmínky půjčky
  • Zjistěte, do kdy musí být půjčka splacena a jakou formou ji budete splácet

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?