Od chvíle, kdy nás The Game navštívil naposledy, uteklo několik dlouhých let. Avšak Mafia Records nám v prosinci přichystala dárek pod vánoční stromeček ve formě pořádně dravého rappera připraveného na české publikum.

The Game je už ostřílený mazák, který patří k Los Angelským legendám, přesto jeho hudební aktivita neutichá v žádném směru. Tento prosinec nám do Prahy přiveze nový materiál z desky “1992”, ke které přichystal stejnojmennou evropskou tour. Mezi jeho předskokany a doprovodný program bude patřit Sergei Barracuda a Pastor v seskupení AK. Druhý český předskokan bude mít za úkol pořádně nažhavit fanoušky a nemůže to být nikdo jiný než Troublegang pod vedením Marpa, hlavní ikony. Rozhodně se máme na co těšit, protože The Game se jen tak s něčím nepáře. Doufáme, že naší malé republice ukáže, jak má vypadat prvotřídní rapový koncert.

V Sasazu 17. 12. 2016 vypukne rapové šílenství. Každý povinně neprůstřelnou vestu, protože The Game s mikrofonem pálí ostré.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit