Včera se v klubu MeetFactory odehrál koncert elektro-folkové skupiny Crystal Fighters, jež se v Praze ukázala podruhé od konce června, kdy vystoupili v rámci festivalu Metronome.

Večer naplnil mé očekávání, která zahrnovala příjemnou muziku, společnost a atmosféru. Ta se k tvorbě baskicko-britských Crystal Fighters automaticky váže. Ačkoli v repertoáru nechyběly hity jako “Love Is All I Got” nebo “Plage“, tak skupina hrála převážně písně z jejich nejnovějšího alba “Everything Is My Family”.

Já osobně jsem si večer velmi užil, ale co si budeme povídat, letní vystoupení pod širým nebem s nafukovacími balóny, kde se nemusíte s nikým přetlačovat, se s tímto nedá moc srovnávat.

text:
Jiřík Tyosle

foto:
Magdalena Dušková

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit