Nelíbí se vám igelitové a mikrotenové tašky, ve kterých nosíte nákupy z potravin a drogérií? Textilní nákupní tašky, moderní ekologický pomocník každé hospodyňky, jsou novinkou v portfoliu fotoslužby HappyFoto. Stačí jen trocha kreativity, pár minut práce s počítačem a můžete chodit na nákupy s taškou ve vlastním designu! A protože budete chodit na nákupy pokaždé s tou samou taškou, nebudete zbytečně zatěžovat přírodní prostředí vyhazováním těch jednorázových. Šetřete naši přírodu!

Textilní tašku můžete samozřejmě využít nejen na denní nákupy, ale třeba i na cvičební úbor nebo jako další tašku ke kabelce, ve které si nosíte knihu nebo další užitečné pomocníky. Když tašku zrovna v tu chvíli nepotřebujete, jednoduše ji složíte do kabelky a pohotově ji vytáhnete, až do ní budete mít co dát.

Nákupní tašku s vlastní fotografií, obrázkem či nápisem si vyrobíte jednoduše dle návodu na stránkách www.happyfoto.cz. Jde to i online, takže si nemusíte do počítače stahovat žádný program. Na výběr jsou dva rozměry: 29,5 x 36 cm za 169 Kč a 46 x 42 cm za 199 Kč. Až tašku zašpiníte, můžete ji strčit do pračky a o svůj obrázek se při praní nemusíte bát – díky kvalitnímu sublimačnímu potisku vydrží opravdu hodně.

Říkáte si, že při tisku fotografie na tašku možná dochází k znečištění životního prostředí? Tak to se pletete. HappyFoto je v tomto ohledu vždy několik kroků napřed před konkurencí. Ekologicky příznivé zpracování fotografií je jednou ze základních filozofií společnosti. Laboratoř HappyFoto je vybavena jedinečnou čističkou, díky které všechny chemikálie neustále kolují v uzavřeném okruhu. Ptáte se, jak je to možné? Použité chemikálie z vyvolávacích automatů se vracejí do nádrží, kde se po částech čistí a upravují pro další použití (recyklují se). Několikrát denně se provádějí chemické analýzy fotografických lázní. Čistota na všech pracovištích je přísně kontrolována a bezporuchovost strojů a zařízení umožňuje, aby celý systém spolehlivě fungoval. Ani litr chemikálií nekončí u HappyFoto v kanále!

Více informací a ceník najdete na www.happyfoto.cz.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit