Už jste objevili kouzlo fotoknih? A víte, jaký je rozdíl mezi fotoknihou tištěnou digitálně a tou vyvolanou chemickou cestou? Velký!

Všechny fotoknihy tiskne HappyFoto na velmi kvalitní značkový papír, jen ty deLUXE vyvolává tradiční chemickou cestou na super kvalitní fotopapír. Takže máte-li opravdu pěkné fotografie, které si zaslouží dokonalé zpracování, jděte do fotoknihy deLUXE. Nemusíte se bát, že by kniha byla náchylná k brzkému ohmatání, protože na tomto papíře neulpívají otisky prstů. Kontrast a jas budou na každém záběru přesné takové, jako byste fotky vyvolávaly u profesionálního fotografa. Nespornou výhodou fotoknihy deLUXE je i to, že když ji otevřete, neztratíte ani milimetr ve hřbetu a fotka umístěná přes dvě stránky bude plochá.

Vytvořte si fotoknihu online na stránkách www.happyfoto.cz nebo v programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes novou aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?