Už jste objevili kouzlo fotoknih? A víte, jaký je rozdíl mezi fotoknihou tištěnou digitálně a tou vyvolanou chemickou cestou? Velký!

Všechny fotoknihy tiskne HappyFoto na velmi kvalitní značkový papír, jen ty deLUXE vyvolává tradiční chemickou cestou na super kvalitní fotopapír. Takže máte-li opravdu pěkné fotografie, které si zaslouží dokonalé zpracování, jděte do fotoknihy deLUXE. Nemusíte se bát, že by kniha byla náchylná k brzkému ohmatání, protože na tomto papíře neulpívají otisky prstů. Kontrast a jas budou na každém záběru přesné takové, jako byste fotky vyvolávaly u profesionálního fotografa. Nespornou výhodou fotoknihy deLUXE je i to, že když ji otevřete, neztratíte ani milimetr ve hřbetu a fotka umístěná přes dvě stránky bude plochá.

Vytvořte si fotoknihu online na stránkách www.happyfoto.cz nebo v programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes novou aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit