Jablíčkáři, konečně to jde! A nejen, že si fotoknihu u HappyFota vytvoříte na iPhonu nebo na Macu, ale dokonce si ji průběžně můžete ukládat do cloudu a pokračovat na jakémkoli dalším zařízení s jakýmkoli systémem.

V HappyFotu říkají, že se prý zrodila nová hvězda. Uvidíme, až ji vyzkoušíme. Každopádně je pravda, že nyní lze objednávat fotoprodukty z jednoho jediného programu , a to v počítačích Windows nebo Mac, v chytrém telefonu Android i iOS nebo online přímo ve webovém prohlížeči. Všude vypadá a ovládá se úplně stejně.

Co všechno si můžete vyrobit

Samozřejmostí je, že v novém programu najdete celou nabídku fotoproduktů od HappyFota včetně fotografií, fotoknih, kalendářů a dalších fotodárků. Ke známým produktům přibylo i několik nových, například povlečení, fleecová deka a další.

„A úplně nejvíc je, že své produkty, které v nové aplikaci připravíte, můžete mezi jednotlivými zařízeními sdílet. Fotoknihu můžete začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny,“ vysvětluje jednatelka HappyFota Michaela Bílá Čížková.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?