Jestli máte fotky uložené všude možně v počítači, vlastně se k jejich prohlížení dostanete jen omylem. Vzpomínky se pomalu ztrácejí a vás to mrzí. Máme řešení: fotoknihu od HappyFota!

Do takové fotoknihy se vejde skoro neomezené množství fotek. A nejen fotek, ale i informací, které k nim můžete připsat. Fotokniha nakonec vypadá jako knížka vydaná v profesionálním vydavatelství. Udělá radost nejen vám, ale i příbuzným. Babičky budou dojaty k slzám, až uvidí svoje vnoučata v takové knize. Mrkněte na www.happyfoto.cz.

Co budete potřebovat k výrobě fotoknihy:

1) Fotky v elektronické podobě. Když budete chtít do knihy vložit nějaké starší fotky, které doma schováváte vyvolané v krabici od bot či ve fotoalbu, stačí je ofotit či oskenovat.

2) Připojení k internetu. To využijete buď ke stažení programu, ve kterém fotoknihu budete navrhovat a pak k jejímu objednání, nebo si knihu můžete navrhnout a objednat online.

3) Chuť do tvoření a dobrou motivaci. Tou může být třeba to, že máte komu fotoknihu darovat.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit