Jestli máte fotky uložené všude možně v počítači, vlastně se k jejich prohlížení dostanete jen omylem. Vzpomínky se pomalu ztrácejí a vás to mrzí. Máme řešení: fotoknihu od HappyFota!

Do takové fotoknihy se vejde skoro neomezené množství fotek. A nejen fotek, ale i informací, které k nim můžete připsat. Fotokniha nakonec vypadá jako knížka vydaná v profesionálním vydavatelství. Udělá radost nejen vám, ale i příbuzným. Babičky budou dojaty k slzám, až uvidí svoje vnoučata v takové knize. Mrkněte na www.happyfoto.cz.

Co budete potřebovat k výrobě fotoknihy:

1) Fotky v elektronické podobě. Když budete chtít do knihy vložit nějaké starší fotky, které doma schováváte vyvolané v krabici od bot či ve fotoalbu, stačí je ofotit či oskenovat.

2) Připojení k internetu. To využijete buď ke stažení programu, ve kterém fotoknihu budete navrhovat a pak k jejímu objednání, nebo si knihu můžete navrhnout a objednat online.

3) Chuť do tvoření a dobrou motivaci. Tou může být třeba to, že máte komu fotoknihu darovat.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE