Slovenský MC Gleb má za sebou velmi silné období. Jeden z hlavních matadorů labelu F*CK THEM vydal na konci roku 2017 své debutové album Lavička Pimpin. Tím ale samozřejmě neskončil! Poslechnout si ho naživo můžeš už brzy i v Praze.

Od vydání alba nám MC Gleb servíruje jeden bengr za druhým v podobě singlů jako Audiokniha (k dnešnímu dni 2,7 milionu zhlédnutí na YouTube), Motorest nebo třeba nejnovější Gauč storytelling.

Že je Gleb teď v kurzu, ukázal i několika beznadějně vyprodanými koncerty na Slovensku a nyní se chystá přivézt svoji pekelnou show i do tuzemským končin. Vystoupí už příští pátek, 18. ledna v pražském Underground 36, kde se mimo něj objeví jako support i Conspiracy Flat a další.

Poslední vlna vstupenek je právě teď dostupná na goout.cz, tak neprošvihněte svoji šanci, o tuto akci opravdu nechcete přijít.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit