Slovenský MC Gleb má za sebou velmi silné období. Jeden z hlavních matadorů labelu F*CK THEM vydal na konci roku 2017 své debutové album Lavička Pimpin. Tím ale samozřejmě neskončil! Poslechnout si ho naživo můžeš už brzy i v Praze.

Od vydání alba nám MC Gleb servíruje jeden bengr za druhým v podobě singlů jako Audiokniha (k dnešnímu dni 2,7 milionu zhlédnutí na YouTube), Motorest nebo třeba nejnovější Gauč storytelling.

Že je Gleb teď v kurzu, ukázal i několika beznadějně vyprodanými koncerty na Slovensku a nyní se chystá přivézt svoji pekelnou show i do tuzemským končin. Vystoupí už příští pátek, 18. ledna v pražském Underground 36, kde se mimo něj objeví jako support i Conspiracy Flat a další.

Poslední vlna vstupenek je právě teď dostupná na goout.cz, tak neprošvihněte svoji šanci, o tuto akci opravdu nechcete přijít.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?