Tekashi aka 6IX9INE vypouští do světa nový singl, na kterém se na featuringu objevuje i Trippie Redd z Los Angeles. Pro slovenský label F*CK THEM se tak jedná o další zahraniční spolupráci, která má potenciál dosahovat celosvětových měřítek.

Tekashi zamířil do Bratislavy nejen kvůli svému sobotnímu koncertu, na kterém vystoupí po boku s HAHA CREW, ale i kvůli nahrávání nových hitů, kvůli kterým poslední dny strávil zavřený ve F*CK THEM studiu, kde se nacházel i Dalyb, a fanoušci skrz leak mohli zaregistrovat pravděpodobně chystanou spolupráci s americkou mega star Famous Dex. Pokud v budoucnu tento track vyjde na F*CK THEM kanále, bude to pro tento label po úspěších jako například tracku s French Montanou další velký zářez.

Nyní se ale pozornost soustředí na singl s názvem POLES1469, produced by Ghxst, na kterém se na slokách střídá Tekashi69 a Trippie Redd. Pro Tekashiho se staly již symbolem jeho originální videoklipy, ani ani tento, tradičně v režii FIGURE EIGHT film, není výjimkou. Posuďte sami.

Už jsme nakousli sobotní koncert v Bratislavě, kde kromě Tekashiho vystoupí i HAHA CREW. Ti se v hlavní slovenské metropoli ukáží po dlouhém roce a půl a tento koncert pro ně a jejich fanoušky bude definitivní tečkou za albem Vlna. Následovat totiž budou sólová alba, která momentálně Samey a Dalyb dokončují.

A aby toho nebylo pro milovníky rapu málu, F*CK THEM, který organizuje i dnešní koncert Pharaoha v Praze, nadělí příchozím menší dáreček. Jakožto secret guest byl totiž oficiálně oznámen právě Tekashi, který si udělá z Bratislavy do Prahy malý výlet, aby se mohl dnes večer v pražské Uhelně ukázat. Jestli jsi doteď váhal, kam dnes jít, už musíš mít jasno!


Pharaoh in Prague special guest SAMEY & DALYB
Tekashi69 & HAHA CREW * Bratislava

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit