Tekashi aka 6IX9INE vypouští do světa nový singl, na kterém se na featuringu objevuje i Trippie Redd z Los Angeles. Pro slovenský label F*CK THEM se tak jedná o další zahraniční spolupráci, která má potenciál dosahovat celosvětových měřítek.

Tekashi zamířil do Bratislavy nejen kvůli svému sobotnímu koncertu, na kterém vystoupí po boku s HAHA CREW, ale i kvůli nahrávání nových hitů, kvůli kterým poslední dny strávil zavřený ve F*CK THEM studiu, kde se nacházel i Dalyb, a fanoušci skrz leak mohli zaregistrovat pravděpodobně chystanou spolupráci s americkou mega star Famous Dex. Pokud v budoucnu tento track vyjde na F*CK THEM kanále, bude to pro tento label po úspěších jako například tracku s French Montanou další velký zářez.

Nyní se ale pozornost soustředí na singl s názvem POLES1469, produced by Ghxst, na kterém se na slokách střídá Tekashi69 a Trippie Redd. Pro Tekashiho se staly již symbolem jeho originální videoklipy, ani ani tento, tradičně v režii FIGURE EIGHT film, není výjimkou. Posuďte sami.

Už jsme nakousli sobotní koncert v Bratislavě, kde kromě Tekashiho vystoupí i HAHA CREW. Ti se v hlavní slovenské metropoli ukáží po dlouhém roce a půl a tento koncert pro ně a jejich fanoušky bude definitivní tečkou za albem Vlna. Následovat totiž budou sólová alba, která momentálně Samey a Dalyb dokončují.

A aby toho nebylo pro milovníky rapu málu, F*CK THEM, který organizuje i dnešní koncert Pharaoha v Praze, nadělí příchozím menší dáreček. Jakožto secret guest byl totiž oficiálně oznámen právě Tekashi, který si udělá z Bratislavy do Prahy malý výlet, aby se mohl dnes večer v pražské Uhelně ukázat. Jestli jsi doteď váhal, kam dnes jít, už musíš mít jasno!


Pharaoh in Prague special guest SAMEY & DALYB
Tekashi69 & HAHA CREW * Bratislava

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?