Ceny rostou a v dnešní době už není hledání těch nejlepších slev jen výsadou důchodců. Většina z nás jsou studenti a s tím jde i ruku v ruce počítání peněz a našeho celkového rozpočtu. Přeci jenom je lepší nakoupit jídlo ve slevě a na víkend si koupit dobrou flašku vína, než si dopřávat sushi a o víkendu být o krabičáku. A právě s naším osobním finačním plánem nám mohou kromě spozorů ve formě rodičů, také pomoci slevové kódy!

Ať chceme nebo ne, tak člověk je tvor chamtivý a tím pádem ho slevou nikdy nezklamete. A to moc dobře ví  i firmy, které vytvářejí na jejich produkty tzv. slevové kódy nebo kupóny. Znáte to. Jdete si po obchodním domě a potkáte krásnou, přírodně obdařenou slečnu, která vám s úsměvem na rtech podá slevový kupón. Vás to sice potěší a ulehčí vám to situaci, ale při první možnosti to bouchnete v mekáči. A přiznejme si, že jít lovit další hostesky do jiných obchodních domů není zrovna cesta, kterou se chcete vydat.

Existuje ale způsob jak získat slevy přímo z domova. Tento způsob se jmenuje Picodi.com. Portál nabízející slevovové kódy snad na všechno, na co si vzpomenete, od oblečení přes jídlo až k elektronice.

zdroj: www.footshop.cz

Já moc dobře vím, že naši mladou generaci zajímá především sex, drogy a párty… No a taky boty. Tak proč nevyužít slevový kupón do Footshopu? Přeci jenom se slevou 10 % nebo dopravou zdarma se budou ty boty nosit zase o něco lépe.

zdroj: www.boardstar.cz

A když už budete nakupovat ty boty, tak proč se nekouknout ještě po slevovém kupónu na Boardstar a nevybrat si něco hezkého na sebe. Protože šaty přece dělají člověka!

Jak už jsem psal výše, krom oblečení můžete na Picodi.com získat také kupóny na jídlo. A sleva na nákup v hodnotě 150 kč do Tesca se hodí, protože víno. Tak proč nevyužít i toho?

Slevy a slevové kupóny se musí využívat. Dokud nám je tenhle svět nabízí, tak se musí využívat! Ušetříte tím vaši peněženku a nebudete mít špatný pocit z toho, za co jste vyhodili poslední peníze z výplaty a otevřou se vám další možnosti nakupování, protože kdo šetří, má za tři.

 

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit