Ceny rostou a v dnešní době už není hledání těch nejlepších slev jen výsadou důchodců. Většina z nás jsou studenti a s tím jde i ruku v ruce počítání peněz a našeho celkového rozpočtu. Přeci jenom je lepší nakoupit jídlo ve slevě a na víkend si koupit dobrou flašku vína, než si dopřávat sushi a o víkendu být o krabičáku. A právě s naším osobním finačním plánem nám mohou kromě spozorů ve formě rodičů, také pomoci slevové kódy!

Ať chceme nebo ne, tak člověk je tvor chamtivý a tím pádem ho slevou nikdy nezklamete. A to moc dobře ví  i firmy, které vytvářejí na jejich produkty tzv. slevové kódy nebo kupóny. Znáte to. Jdete si po obchodním domě a potkáte krásnou, přírodně obdařenou slečnu, která vám s úsměvem na rtech podá slevový kupón. Vás to sice potěší a ulehčí vám to situaci, ale při první možnosti to bouchnete v mekáči. A přiznejme si, že jít lovit další hostesky do jiných obchodních domů není zrovna cesta, kterou se chcete vydat.

Existuje ale způsob jak získat slevy přímo z domova. Tento způsob se jmenuje Picodi.com. Portál nabízející slevovové kódy snad na všechno, na co si vzpomenete, od oblečení přes jídlo až k elektronice.

zdroj: www.footshop.cz

Já moc dobře vím, že naši mladou generaci zajímá především sex, drogy a párty… No a taky boty. Tak proč nevyužít slevový kupón do Footshopu? Přeci jenom se slevou 10 % nebo dopravou zdarma se budou ty boty nosit zase o něco lépe.

zdroj: www.boardstar.cz

A když už budete nakupovat ty boty, tak proč se nekouknout ještě po slevovém kupónu na Boardstar a nevybrat si něco hezkého na sebe. Protože šaty přece dělají člověka!

Jak už jsem psal výše, krom oblečení můžete na Picodi.com získat také kupóny na jídlo. A sleva na nákup v hodnotě 150 kč do Tesca se hodí, protože víno. Tak proč nevyužít i toho?

Slevy a slevové kupóny se musí využívat. Dokud nám je tenhle svět nabízí, tak se musí využívat! Ušetříte tím vaši peněženku a nebudete mít špatný pocit z toho, za co jste vyhodili poslední peníze z výplaty a otevřou se vám další možnosti nakupování, protože kdo šetří, má za tři.

 

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE