Při šití svatebních šatů na míru můžete ovlivňovat jejich finální podobu. Protože se šije nový model kompletně na míru, musí proběhnout několik zkoušek. Při nich se postupně dolaďuje celý koncept svatebních šatů. Nakonec se také svatební šaty doplní například ozdobnými korálky a nebo krajkou. Určitě si nechte udělat také závoj nebo alespoň pěknou stuhu do vlasů. Svatební fotograf bude jistě rád, jelikož závoj vypadá na fotkách velmi efektně. Celkově to svatební šaty doplní a vy budete jenom zářit. Někdy se také podobné šaty, jako má nevěsta, šijí pro družičky. Je to v podstatě jednodušší model svatebních šatů nevěsty. Celý svatební průvod je pak nádherně sladěný.

Svatební den je pro každého velká událost. Nevěsta a ženich jsou ve sředu veškerého dění. Svatební šaty jsou to první, čeho si na svatbě a pak také na svatební fotografii každý všimne. Na výběr svatebních šatů je tedy důležité dávat velmi dobrý pozor. Typů a střihů svatebních šatů je mnoho, takže výběr je opravdu pestrý. Od jednoduchých svatebních šatů, které jsou jen velmi jemně nařasené a spíše připomínají večerní róbu až po krásně zdobené, bohatě vyšívané svatební šaty s vlečkou. Nejtradičnější jsou samozřejmě bílé šaty. V dnešní moderní době se ale do popředí dostávají také svatební šaty vyvedené v barvě. Nejčastěji jsou to zlaté nebo třeba fialové šaty. Nevěsta stráví ve svatebních šatech celý den, takže všechno musí být pohodlné a dokonale padnoucí. Nezapomeňte ani na takovou věc, že nevěsta si bude chtít odskočit na toaletu. Šaty musí být ušity tak, aby to bylo rozumně možné.

Navrhnout kvalitní a dobře padnoucí svatební šaty není úplně jednoduché. Proto vždycky požadujte reference a ukázky již vytvořených prací. Svatební šaty na míru si nechte ušít jenom tam, kde máte důvěru a hlavně kde mají zkušenosti. Svatební šaty jsou hodně drahé, takže si svou cennou investici určitě dobře prověřte. Módní návrháři, kteří svatební šaty navrhují musí mít již dostatek zkušeností aby šaty byly jednak krásné, ale také praktické. Pokud si nemůžete vybrat šaty v žádném svatebním salónu, pak si nechte ušít svatební šaty na míru. Kvalitní svatební šaty na míru jsou drahé, ale zase budete mít jedinečný model, který nikdo jiný nemá. Vlastní svatební šaty ocení také svatební fotograf, který se nebude o šaty tolik strachovat a budete s ním moci fotit například v lese. Na druhou stranu v půjčovnách svatebních šatů je tolik modelů, že si vybere skoro každá nevěsta. Půjčené svatební šaty se také většinou v určitých rozměrech mohou také přizpůsobovat tak, aby padly perfektně na postavu nevěsty. Ale samozřejmě není to zdaleka tak možné, jako u svatebních šatů na míru.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit